Шановні відвідувачі, щиро вітаємо Вас на офіційному веб-сайті Ковельської районної державної адміністрації!
 
 
 
 
   
11 травня 2018 року
ТОВ  «АНЕКС ПЛЮС»  шукає  кадровий резерв на Ковельщині
Задля всебічної поінформованості пошукачів роботи,  11 травня у приміщенні Ковельського міськрайонного центру зайнятості відбулась  Презентація роботодавця  - ТОВ «АНЕКС  ПЛЮС», яке працює на Волині з 2009 року. 
АНЕКС  ПЛЮС є потужним   українсько-польським швейним підприємством, яке  надає широкий спектр послуг з шиття, проектування, виготовлення швейних виробів для виробників дитячих колясок. 
«Наша команда,  - так,  розпочала презентацію  менеджер з персоналу підприємства Поліна,  складається з більше, ніж 450 кваліфікованих працівників: дизайнерів, технологів, інженерів, консультантів  і швей.     Оскільки  підприємство є таким, що розвивається,  постійно має  замовлення, тому  на сьогоднішній день потребує таких фахівців, як швачка.  
Презентуючи ТОВ  «АНЕКС  ПЛЮС», представник від роботодавця  детально розповіла про графік, умови та режим  роботи,  соціальні гарантії,  заробітну плату, яка залежить від пошитого товару. Утім, наголосила, що їхні фахівці працюють на найсучаснішому японському та китайському обладнанні. Це дозволяє виробляти речі  швидко та згідно високим стандартам якості. 
На підприємстві функціонують  потужні машини для вишивання, завдяки яким    працівники можуть впоратися з будь-яким проектом, включаючи такі вишукані стилі швейного виробництва, як бісероплетіння та вишивка.
ТОВ  «АНЕКС ПЛЮС»  вивчає  професійний  склад  пошукачів роботи  за професією  швачка, планує створити   кадровий  резерв  та здійснювати довіз працівників до місця роботи.
Захід    відвідали  10 безробітних. Вони   мали можливість особисто поспілкуватись з менеджером товариства, обговорити питання, які їх більше цікавили та обмінялися контактами задля продовження подальшої співпраці.  
На  завершення  менеджер з персоналу   Поліна  продемонструвала  присутнім       презентаційні
матеріали  про ТОВ «АНЕКС  ПЛЮС». 
 
Ковельський міськрайонний центр зайнятості 
 
 
   

 
Телефон: (03352) 5-22-16
Тел/Факс: (0332) 77-29-59
Адреса: 45000 м. Ковель,
вул. Незалежності 73
 
Веб-студія «Терен» © Copyright Ковельська районна державна адміністрація