Шановні відвідувачі, щиро вітаємо Вас на офіційному веб-сайті Ковельської районної державної адміністрації!
 
 
 
 
   
11 травня 2018 року
Сьогодні, 11 травня 2018 року, відбувся запланований виїзний прийом громадян першим заступником голови райдержадміністрації Романом Кульцманом в адміністративному приміщенні Білинської сільської ради.
Виїзні прийоми громадян керівництвом району уже стали традиційними, тож цього дня, згідно затвердженого графіка та як було анонсовано у районних засобах масової інформації, відбувся прийом громадян на базі Білинської сільради.
Окрім того, Роман Кульцман поспілкувався із працівниками сільської ради на актуальні питання життєдіяльності громади, обговорили перспективу зведення у Білині дошкільного навчального закладу.
Потому Роман Ярославович навідався у заклад загальної середньої освіти «ЗОШ І-ІІІ ступенів» с. Білин. Нагадаємо: за результатом робочих нарад керівництва району та органу місцевого самоврядування, проектантів, підрядників, адміністрації школи – усіх, хто причетні до реалізації проекту та до експлуатації навчального закладу  триває активна робота із усунення виявлених недоліків у функціонуванні школи.
Відтак, заступник голови райдержадміністрації проінспектував стан робіт із виконання приписів щодо протипожежного захисту - встановлення пожежної сигналізації та облаштування пожежної водойми.
Директор закладу освіти Світлана Степанюк повідомила, що нині згаданий перелік протипожежних заходів на завершальному етапі. Обговоривши низку інших важливих питань, котрі на постійному контролі у керівництва виконавчої влади району, Роман Кульцман оглянув шкільні приміщення та подвір’я, поцікавився станом справ щодо організації начального процесу та дозвілля школярів.
Цього ж дня на базі сільської ради керівництвом району було проведено єдиний день інформування населення на тему «Євроінтеграція України в сучасно-політичних умовах». Зокрема, перший заступник голови райдержадміністрації Роман Кульцман активно розвинув згадану тему у діалогах із представниками органів місцевого самоврядування, мешканцями сіл Білин та Колодниця з метою формування позитивної громадської думки щодо євроінтеграційного курсу України, ознайомлення якомога ширшого кола громадськості, зокрема, і сільського населення з європейськими цінностями та традиціями, популяризації загального європейського культурного надбання серед громадськості, в тому числі, молоді.
 
Відділ з питань внутрішньої та інформаційної
політики апарату райдержадміністрації
   

 
Телефон: (03352) 5-22-16
Тел/Факс: (0332) 77-29-59
Адреса: 45000 м. Ковель,
вул. Незалежності 73
 
Веб-студія «Терен» © Copyright Ковельська районна державна адміністрація