Шановні відвідувачі, щиро вітаємо Вас на офіційному веб-сайті Ковельської районної державної адміністрації!
 
 
 
 
   
11 травня 2018 року
В останній місяць весни, коли земля вкривається травами і квітами, коли настають  прекрасні дні і літо стукає у двері, Україна відзначає дуже світле та красиве свято - День Матері.  Мама - скільки спогадів і тепла таїть це магічне слово. Мама... Це – найдорожча, найдобріша, найкрасивіша і найцінніша у світі людина для кожного з нас. Перші кроки, перші слова, перші здерті коліна - все це її турботи, її справи, її життя. 
На жаль, у сучасному світі чимало дітей, за певних обставин, виховуються не в сім’ях, тож про щасливе дитинство лише мріють, а маму бачать  у снах. Та є категорія дітей, котрим, доля усміхнулась, і вони виховуються  у дитячих будинках. Тож з нагоди Дня матері начальник служби у справах дітей райдержадміністрації Сергій Ілюшик та начальник
відділу соціальних служб для сім’ї дітей та молоді територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) райдержадміністрації Тетяна Поремчук відвідали дитячий будинок сімейного типу сім’ї Гапонюків Степана Івановича та Тетяни Олександрівни, які виховують 6 дітей-сиріт та прийомні сім’ї Бобриків Бориса Олександровича та Людмили Степанівни, які виховують 2 дітей-сиріт, Сроліка Анатолія Олександровича та Ольги Ананіївни, які виховують 1 дитину-сироту привітали зі святом, побажали міцного здоров’я, усіляких гараздів та вручили подарунки.  сімейного типу та у прийомних сім’ях. У Ковельському районі функціонує один  будинок сімейного типу та  6  прийомних сімей, в яких   створені усі належні умови для виховання, а головне тут панує справжня домашня атмосфера, де є мама і тато. 
 
Відділ з питань ванутрішньої та інформаційної
політики апарату райдержадміністрації 
   

 
Телефон: (03352) 5-22-16
Тел/Факс: (0332) 77-29-59
Адреса: 45000 м. Ковель,
вул. Незалежності 73
 
Веб-студія «Терен» © Copyright Ковельська районна державна адміністрація