Шановні відвідувачі, щиро вітаємо Вас на офіційному веб-сайті Ковельської районної державної адміністрації!
 
 
 
 
   
9 травня 2018 року
Війна завжди починається раптово, хоча через покоління для істориків вона видаватиметься неминучою. Кажуть, без величезних втрат, нацистів було не зупинити ... Перемога дісталася нам і всьому світу дуже дорогою ціною. Ніхто не забутий, ніщо не забуто! І ми будемо пам’ятати про це!
Сьогодні, 9 травня 2018 року,  Ковельщина відзначила 73-тю річницю  перемоги над нацизмом у Другій світовій
війні. В населених пунктах району відбулись  панахиди за загиблими та покладання квітів до пам’ятників і пам’ятних знаків, мітинги-реквієми, святкові концерти, зустрічі з ветеранами.
Сьогодні ми  згадуємо  дідів і прадідів, усіх тих, хто пережив війну, хто залишив там своє життя, хто повернувся з перемогою,  увічнюємо пам’ять про загиблих 
воїнів, жертв війни, воєнних злочинів, депортацій та злочинів проти людяності, скоєних у ці роки.
Вшанувати тих, хто пройшов  дорогами війни, вклонитись нинішнім захисникам України, висловити повагу всім борцям проти нацизму до Будинку мистецтв у селищі Голоби, де відбувся урочистий захід,   сьогодні  прийшло чимало голобчан, зокрема  місцева влада, духовенство,
ветерани війни та праці, учасники АТО та бойових дій в Афганістані, представники підприємств та установ, громадських організацій,  учнівська та студентська молодь.
На урочистості з нагоди 73-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні завітав і  голова райдержадміністрації Віктор Козак.
«У цей знаменний для України день в душі кожної людини 
змішалося безліч почуттів. Тут і радість перемоги, і гіркота від втрати своїх дідів та прадідів, які не повернулися з війни. Ми пам'ятаємо про тих, хто йшов назустріч смерті в боях в ім'я порятунку Батьківщини, про тих, хто своєю героїчною працею в тилу наближав Перемогу, про тих, хто піднімав країну з руїн.  Немає таких слів, якими можна було б повною мірою передати всю вдячність за ваш, шановні ветерани, безсмертний подвиг у найжорстокішій війні, яку коли-небудь знало людство. Щиро вдячний нинішнім захисникам, котрі мужньо відстоюють незалежність
 України на східних її рубежах. Сумую разом із рідними з приводу спільного горя – загибелі  голобчанина Станіслава Максимчука, справжнього воїна і патріота. Вічна пам’ять і вічна слава усім воїнам!», - такими  словами звернувся до усіх присутніх Віктор Козак.
Хвилюючими були  промови Голобського селищного голови Сергія Гарбарука, голови Ковельської районної 
організації ветеранів України Валентини Січкар, голови Голобського первинного осередку Ковельської районної організації ветеранів України Марії Янко.
Нинішній день зібрав різні покоління, приємно було спостерігати, як маленькі дівчатка  та хлопчаки у вишиванках читали вірші та вручали квіти ветеранам.
Учасники  зібрання пройшли урочистою  ходою до обеліску Слави та Братської могили, хвилиною мовчання вшанували пам’ять воїнів, що полягли в боях у Другій світовій війні,  поклали квіти  та вінки, а представники духовної спільноти відслужили панахиду
 за загиблими воїнами.
Людно та врочисто сьогодні було і у селі Майдан, біля обеліску Слави  та на Братській могилі у селі Старий Мосир,  де зібрались місцеві жителі, аби віддати шану захисникам рідної землі, загиблим і нині живим, згадати про їхні подвиги.  На урочисті заходи сюди  завітав голова райдержадміністрації Віктор Козак. До підніжжя монументів  та на могилу Героя Ковельщини - Павла Редьковича поклав живі квіти, як символ вічної пам’яті, щирими  словами подяки звернувся до   ветеранів, із  співчуттями до родин  загиблих воїнів. "Низько схиляюсь і віддаю глибоку шану усім, хто героїчно пройшов довгими тернистими бойовими шляхами,  відродив рідну землю з попелища, хто нині захищає Батьківщину із зброєю у руках і вірою в серці, що Україна і в цій війні переможе," - резюмував Віктор Теодосійович.
 
Відділ з питань внутрішньої та інформаційної
політики апарату райдержадміністрації 
   

 
Телефон: (03352) 5-22-16
Тел/Факс: (0332) 77-29-59
Адреса: 45000 м. Ковель,
вул. Незалежності 73
 
Веб-студія «Терен» © Copyright Ковельська районна державна адміністрація