Шановні відвідувачі, щиро вітаємо Вас на офіційному веб-сайті Ковельської районної державної адміністрації!
 
 
 
 
   
8 травня 2018 року
Сьогодні, 08 травня 2018 року, у День пам’яті та примирення, керівництво району узяло участь у мітингу-реквіємі, що відбувся біля пам’ятника жертвам Другої світової війни у м. Ковель.
У знак увічнення пам’яті про загиблих воїнів, жертв війни, воєнних злочинів, депортацій та злочинів проти людяності, скоєних у роки Другої світової війни, учасники заходів, серед яких - голова райдержадміністрації Віктор Козак, голова районної ради Андрій Броїло Ковельський міський голова Олег Кіндер, його заступник Ігор Прокопів, ветерани Другої світової війни, представники районної та міської влад, громадських організацій, підприємств та установ поклали  до підніжжя  монумента квіти. Перед пам’яттю тих, хто загинув на полях битв, в таборах смерті, низько схилили голови.
Також, у виконанні акторів аматорського театру «10 ряд 10 місце» відбулося представлення тематичної вистави «У пам’яті цей слід назавжди», котра до глибини душі торкнулася присутніх.
Варто зауважити, що жодна інша країна Європи не зазнала подібного руйнування та загибелі стількох людей у період Другої світової війни. Це був важкий час, коли німецькі нацисти хотіли скорити наш народ. Сьогодні, на Сході України, воїни продовжують боротьбу проти сучасних загарбників, котрі зазіхнули на суверенітет та територіальну цілісність нашої держави. Біль утрат –  часів Другої світової війни – не лікується часом, із кожним полеглим солдатом війни сучасної – стискається серце чи не в кожного українця.
Тож, приурочений Дню пам’яті та примирення захід – данина пам’яті про всіх жертв кровопролитних воєн. Пам'ять про полеглих визволителів України часів Другої світової та військовослужбовців, які загинули під час АТО, присутні вшанували хвилиною мовчання
Традиційно, символом відзначення сьогоднішнього дня стала квітка маку, яка знаменує пам'ять про жертви усіх військових та цивільних збройних конфліктів.

Відділ з питань внутрішньої та інформаційної
політики апарату райдержадміністрації
   

 
Телефон: (03352) 5-22-16
Тел/Факс: (0332) 77-29-59
Адреса: 45000 м. Ковель,
вул. Незалежності 73
 
Веб-студія «Терен» © Copyright Ковельська районна державна адміністрація