Шановні відвідувачі, щиро вітаємо Вас на офіційному веб-сайті Ковельської районної державної адміністрації!
 
 
 
 
   
8 травня 2018 року
Дорогі земляки! Шановні ветерани Другої світової війни!
8 травня наша держава, як і вся Європейська спільнота, відзначає День пам’яті та примирення – як символ перемоги над нацизмом і вшановує пам'ять усіх жертв найкровопролитнішої в історії людства Другої світової війни, 9 травня ми радіємо, що спільними силами держав антигітлерівської коаліції вдалося здолати жорстокий, нелюдський режим та відновити мир, у тому числі, на нашій землі й тішимося перемозі, відзначаючи цьогоріч її 73 річницю. 
У ці травневі дні ми вшановуємо пам’ять усіх, чиї життя були поглинуті виром цієї жахливої війни. Ми схиляємо голови перед мільйонами загиблих українців, скалічених на фронтах, вдів, осиротілих дітей, адже її вогонь спалив чимало доль і мрій. Війна, у всі часи, залишатиметься для людей символом смерті, горя та розрухи, тож наш народ ніколи не прагнув самоствердження за рахунок пролитої крові, лиш боронив свою землю, свій дім, родину, патріотичні та духовні цінності. Прикро, що в сучасному світі ще можуть мати місце загарбницькі сценарії – і події на Сході  та в Криму  тому свідчення. 
Пишаємося нашими сучасними героями, котрим ви, дорогі ветерани Другої світової війни, завжди були прикладом. Війна не може бути без людських втрат, і просимо прощення, що багатьом із вас, у зрілі роки, вийшовши свого часу переможцями із її горнила, та щиро вірячи, що ніколи більше цього не повториться, споглядаєте за тим, як гинуть юні сини нашої держави і повторно переживаєте цей біль. Щиро віримо, що ви станете свідками того часу, коли  завершиться і ця, безглуздо розв’язана сусідньою державою-агресором війна і повторно відчуєте радість перемоги.     
Тож, дорогі ветерани, діти війни, сучасники,  щиро дякуємо вам за той неоціненний внесок, який ви зробили у спільну справу відновлення миру на території нашої держави та її повоєнної відбудови. Зичимо вам міцного здоров’я, благополуччя, родинного затишку та постійної уваги від близьких та суспільства. Нехай мир якнайшвидше прийде в Україну, а чорне крило війни ніколи не накриває нашу землю.

З повагою
Віктор Козак, голова райдержадміністрації,
Андрій Броїло, голова районної ради.

   

 
Телефон: (03352) 5-22-16
Тел/Факс: (0332) 77-29-59
Адреса: 45000 м. Ковель,
вул. Незалежності 73
 
Веб-студія «Терен» © Copyright Ковельська районна державна адміністрація