Шановні відвідувачі, щиро вітаємо Вас на офіційному веб-сайті Ковельської районної державної адміністрації!
 
 
 
 
   
7 травня 2018 року
Сьогодні, 7 травня 2018 року, за участі першого заступника голови райдержадміністрації Романа Кульцмана, відбулося засідання комісії з питань надання та використання коштів районного бюджету на виплату дотації власникам особистих селянських господарств, які утримують три і більше корів.
Голова згаданої комісії – начальник управління регіонального розвитку райдержадміністрації Лариса Білинська ознайомила членів комісії із порядком денним. Відтак, першим пунктом – розгляд заяв та документів поданих власниками особистих селянських господарств,
які отримують три і більше корів. За інформацією відділу
агропромислового розвитку управління регіонального розвитку райдержадміністрації, у квітні для отримання дотації за утримання трьох і більше корів до управління звернулося 9 власників ОСГ, котрі надали всі відповідні документи, визначені в Порядку надання і використання коштів районного бюджету на виплату дотації власникам ОСГ, які утримують три і більше корів, затвердженого рішенням Ковельської районної ради від 18 травня 2018 року №15/22.
Про включення власників ОСГ до реєстру №1 особистих селянських господарств на виплату дотації за утримання трьох і більше корів інформувала Лариса Білинська. Лариса Іванівна зазначила, що після опрацювання поданих документів у комісії зауваження відсутні, а отже запропонувала прийняти рішення про включення одержувачів до згаданого реєстру. Комісія одноголосно підтримала рішення. 
 
Відділ з питань внутрішньої та інформаційної
політики апарату райдержадміністрації
   

 
Телефон: (03352) 5-22-16
Тел/Факс: (0332) 77-29-59
Адреса: 45000 м. Ковель,
вул. Незалежності 73
 
Веб-студія «Терен» © Copyright Ковельська районна державна адміністрація