Шановні відвідувачі, щиро вітаємо Вас на офіційному веб-сайті Ковельської районної державної адміністрації!
 
 
 
 
   
7 тварня 2018 року
Засідання комісії з надання та використання коштів субвенцій з обласного бюджету місцевим бюджетам на виконання заходів Комплексної програми розвитку агропромислового комплексу Волинської області на 2016-2010 роки.
Під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Романа Кульцмана сьогодні, 7 травня 2018 року, відбулося засідання вищезгаданої комісії.
Традиційно, на розгляд членів комісії було представлено інформацію щодо звернень власників ОСГ, що утримують 3 і більше корів, які
 подали відповідні документи для отримання дотації (їх перелік
визначений в Порядку надання та використання коштів субвенцій з обласного бюджету місцевим бюджетам на виконання заходів Комплексної програми розвитку агропромислового комплексу Волинської області на 2016-2020 роки). Відтак, за дотацією звернулося 9 мешканців району – власників ОСГ, що утримують три і більше корів.
Опрацювавши подані заявниками документи, комісія визначила, що вони відповідають вимогам, представленим у Порядку надання та використання коштів субвенцій з обласного бюджету місцевим на виконання заходів Комплексної програми розвитку агропромислового комплексу Волинської області на 2016-2020 роки. Отож одноголосним рішенням комісії було включено одержувачів до реєстру №1 особистих селянських господарств на виплату згаданої дотації.
 
Відділ з питань внутрішньої та інформаційної
політики апарату райдержадміністрації
   

 
Телефон: (03352) 5-22-16
Тел/Факс: (0332) 77-29-59
Адреса: 45000 м. Ковель,
вул. Незалежності 73
 
Веб-студія «Терен» © Copyright Ковельська районна державна адміністрація