Шановні відвідувачі, щиро вітаємо Вас на офіційному веб-сайті Ковельської районної державної адміністрації!
 
 
 
 
   
4 травня 2018 року
Сьогодні, 04 травня 2018 року, у читальній  залі Ковельської центральної районної бібліотеки, за участі голови райдержадміністрації Віктора Козака, відбулася нарада із клубними працівниками району з метою обговорення назрілих питань – вирішення завдань щодо підготовки і відзначення актуальних пам’ятних дат, зокрема, Дня пам’яті та примирення і 73-ої річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні та проведення заходів у ПЗОіВ «Оберіг», організації дозвілля дітей під час літніх канікул загалом.
Про підготовку до відзначення Дня пам’яті та примирення і 73-ої річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні поінформувала начальник відділу культури райдержадміністрації Тетяна Матяшук. Віктор Козак, виступаючи перед присутніми, наголосив на тих заходах, котрі традиційно проводять, приурочуючи цим датам, а саме: проведення мітингів-реквіємів та покладання квітів до відповідних пам’ятників і пам’ятних знаків у населиних пунктах району, організацію інших тематичних культурно-мистецьких заходів, у закладах культури мають діяти книжкові виставки, тематичні полиці тощо.
Віктор Теодосійович, користуючись нагодою, розповів працівникам культури району про плани щодо здійснення поточного ремонту в окремих клубних, бібліотечних закладах.
Опісля детально обговорили організацію дозвілля дітей в період літніх канікул, проведення заходів в позаміському закладі оздоровлення і відпочинку «Оберіг» с. Уховецьк. Віктор Козак зауважив, що цьогоріч була розроблена нова програма перебування у таборі, а відтак, дозвілля дітей стане більш цікавим та насиченим. Голова райдержадміністрації закликав до консолідації зусиль у частині культурного виховання дітей, аби кампанія з оздоровлення й відпочинку пройшла вдало, а малі та юні відпочивальники повернулися із «Оберега» із купою приємних вражень та позитивних емоцій.
У порядку денному була низка й інших важливих питань у рамках галузі, зокрема мовили про проведення чергової атестації аматорських колективів району, які носять звання «народний» та «зразковий», а також - атестації клубних та бібліотечних працівників, про надання платних послуг закладами культури у І кварталі 2018 року тощо.
Окремо зупинилися на проведенні Восьмого Міжнародного фестивалю українського фольклору «Берегиня».
У підсумку, працівники клубних установ отримали низку завдань та рекомендацій.
 
Відділ з питань внутрішньої та інформаційної
політики апарату райдержадміністрації
   

 
Телефон: (03352) 5-22-16
Тел/Факс: (0332) 77-29-59
Адреса: 45000 м. Ковель,
вул. Незалежності 73
 
Веб-студія «Терен» © Copyright Ковельська районна державна адміністрація