Шановні відвідувачі, щиро вітаємо Вас на офіційному веб-сайті Ковельської районної державної адміністрації!
 
 
 
 
   
2 травня 2018 року
Сьогодні, 02 травня 2018 року, з метою належного вшанування ветеранів війни, посилення уваги суспільства до їх потреб та поліпшення соціального захисту цієї категорії громадян, збереження пам’яті про загиблих у Другій світовій війні відбулось засідання організаційного комітету з питань підготовки і відзначення в районі  Дня пам’яті та примирення,  73-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.
Вів засідання – перший заступник голови райдержадміністрації, участь взяли: голова райдержадміністрації Віктор Козак, голова районної ради Андрій Броїло, заступник голови ради Олександр
Пасенковський, голова Ковельської районної організації ветеранів України Валентина Січкар,   військовий комісар Ковельського об’єднаного  міського військового комісаріату Сергій Гладун, головний лікар Центру ПМСД  Ковельського МТМО Олег Кубай, керівники профільних структурних підрозділів райдержадміністрації.
8 травня 
10.00  год. –  Районний тематичний захід приурочений Дню пам’яті та примирення, 73-й річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні (м. Ковель,  вул. С.Бандери, 2, читальний зал Ковельської центральної районної бібліотеки)  
12.00 год. – участь делегації району у мітингу - реквіємі  з нагоди Дня пам'яті та примирення  біля пам’ятника жертвам Другої світової війни в м. Ковель
8 – 9 травня 
Населені пункти району (за окремим графіком) - панахиди за загиблими та покладання квітів до пам’ятників і пам’ятних знаків у зв’язку з Днем пам’яті та примирення, 73-ю річницею перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, мітинги-реквієми.
В закладах освіти, культури, спортивної інфраструктури  району – уроки мужності, виховні години, книжкові виставки, тематичні полиці, культурно-мистецькі, інформаційно-просвітницькі, спортивно-масові
та фізкультурно-оздоровчі заходи за  участю ветеранів війни, борців за  незалежність України у ХХ столітті, учасників антитерористичної операції.
Згідно розпорядку церковних богослужінь –  в церковних храмах району - панахиди за загиблими та молебні за захисниками України. 
До участі в заходах запрошуються  представників органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, керівників підприємств, установ, організацій,  політичних партій, громадських організацій, духовенства, учнівську та студентську молодь, депутатів місцевих рад, учасників АТО,  ветеранів,  учасників національно – визвольних змагань, волонтерів,   жителів району та міста. 
                                                                                                                                     
Відділ з питань внутрішньої та інформаційної
політики апарату райдержадміністрації 
   

 
Телефон: (03352) 5-22-16
Тел/Факс: (0332) 77-29-59
Адреса: 45000 м. Ковель,
вул. Незалежності 73
 
Веб-студія «Терен» © Copyright Ковельська районна державна адміністрація