Шановні відвідувачі, щиро вітаємо Вас на офіційному веб-сайті Ковельської районної державної адміністрації!
 
 
 
 
   
2 травня 2018 року
2 травня в залі засідань райдержадміністрації відбулася щотижнева оперативна нарада, яку провів голова райдержадміністрації Віктор Козак. Нарада пройшла за участю голови районної ради Андрія Броїла, першого заступника голови райдержадміністрації Романа Кульцмана, заступника голови районної ради Олександра Пасенковського, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації та територіальних підрозділів  центральних органів виконавчої влади, керівників установ та організацій району.
Про надзвичайні ситуації в районі та заходи з їх ліквідації проінформував начальник Ковельського МРВ УДСНС України у Волинській області Володимир Войтанік, який зазначив, що днями в с. Поворськ внаслідок ураження розрядом блискавки  відбулося загорання господарської споруди.
Заступник начальника управління фінансів райдержадміністрації – начальник бюджетного відділу Наталія Гайдучик проінформувала про попередні підсумки виконання місцевих бюджетів району у квітні 2018 року. Посадовець зазначила, що за оперативними даними станом на 27 квітня 2018 року та заходи щодо забезпечення виконання бюджетних призначень у травні поточного року. До загального фонду місцевих бюджетів району надійшло 5754,2 тис грн. податків, зборів та інших платежів, що становить 132,5% до призначень за 4 місяці та 42,6% до річного призначення. Усі місцеві бюджети виконані більше, яка на 100%. Районний бюджет виконано на 125,1%, понад бюджетні призначення надійшло 499,9тис грн.
Про стан фінансування пенсій та перерахунок розміру пенсійних виплат окремим категоріям пенсіонерів доповіла начальник Ковельського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Інна Самолюк.
В свою чергу Інна Самолюк розповіла, що  потреба на виплату пенсій в квітні місяці становила близько 69 млн. грн., на сьогоднішній день всі кошти виплачені своєчасно. Нині розпочалась виплата пенсій за травень.
Також посадовець відмітила, що з 1 квітня Пенсійний фонд України без додаткового звернення особи провів перерахунок пенсій працюючим пенсіонерам, які отримують пенсію за віком, за інвалідністю та за вислугу років, які досягли пенсійного віку. При цьому, якщо це вигідно, враховується і заробітна плата. На сьогодні такий перерахунок вже проведено 7062  пенсіонерів, які знаходяться на обліку в Ковельському об’єднаному управлінні Пенсійного фонду України.
Голова  районної державної адміністрації Віктор Козак зупинився на основних заходах, які передбачені в районі 8-9 травня, наголосив на гідному вшануванні ветеранів, учасників національно-визвольного руху, а також нинішніх захисників Вітчизни. Керівник району наголосив на належному проведенні ремонтних робіт, упорядкуванні і благоустрою меморіалів, пам’ятників, братських могил та інших місць поховань загиблих захисників Вітчизни, а також дотриманні охорони громадського порядку, безпеки дорожнього руху та медичного супроводу під час масових заходів. Завідувач сектору молоді та спорту райдержадміністрації Ігор Ювченко проінформував про відкриття Міжнародного турніру з вільної боротьби пам’яті Павла Безеки, який відбудеться 4 травня 2018 року в селі Дубове.
Голова районної ради Андрій Броїло запросив присутніх до підготовки питань сесії районної ради, яка відбудеться 24 травня 2018 року, а також акцентував увагу на бюджетних запитах.
Під час наради також були розглянуті питання щодо поточного ремонту приміщення інклюзивної освіти, ремонту доріг, призову громадян на строкову службу в квітні-травні 2018 року, набору на службу у лавах української армії на контрактній основі та інші. По завершенню оперативної наради голова райдержадміністрації Віктор Козак проінформував  про заплановані заходи  на поточний тиждень, закликав усіх до активної участі в них.
 
Відділ з питань внутрішньої та інформаційної
політики апарату райдержадміністрації
   

 
Телефон: (03352) 5-22-16
Тел/Факс: (0332) 77-29-59
Адреса: 45000 м. Ковель,
вул. Незалежності 73
 
Веб-студія «Терен» © Copyright Ковельська районна державна адміністрація