Шановні відвідувачі, щиро вітаємо Вас на офіційному веб-сайті Ковельської районної державної адміністрації!
 
 
 
 
   
12 квітня 2018 року

21 лютого 2018 року Уряд прийняв рішення щодо перерахунку пенсій військовослужбовцям, виплати котрих уже розпочали. Про перші результати говорили сьогодні, 11 квітня 2018 року, під час селекторної наради під головуванням Віце-прем’єр-міністра України Павла Розенка. Серед присутніх у віртуальній студії Волинської філії ПАТ «Укртелеком» – заступник голови облдержадміністрації Світлана Мишковець та начальник головного управління Пенсійного фонду України у Волинській області Петро Філіпчук.

Так, за словами Віце-прем’єр-міністра, завдяки урядовій ініціативі вже до кінця квітня перераховані пенсії отримають більше 540 тис. чоловік. Адже на початку березня Пенсійний фонд надіслав силовим міністерствам і відомствам списки пенсіонерів для складання довідок про розміри грошового забезпечення. Станом на 11 квітня 2018 року до органів Пенсійного фонду надійшло близько 500 тисяч таких довідок, з яких вже оброблено 72 %. Нині відповідні підвищені виплати отримали близько 316 тисяч осіб.

– Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман поставив чітке завдання – забезпечити не просто перерахунок, а й виплату пенсій військовослужбовцям до 1 травня 2018 року. Завдання має бути виконано, тому я наголошую на персональній відповідальності як керівників силових структур, які мають надати відповідні довідки, так і керівників обласних управлінь Пенсійного фонду, – наголосив Павло Розенко.

Слід зазначити, що пенсії будуть підвищувати поетапно. На першому етапі, починаючи з 1 січня 2018 року,  пенсії для військовослужбовців підвищаться в середньому на 1500 грн. З 1 січня 2019 року пенсії зростуть в середньому ще на 750 грн. І з 1 січня 2020 року – ще в середньому на 750 грн. Таким чином за два роки військові пенсії зростуть приблизно удвічі. Зараз середня пенсія військових складає 2 тис. 898,41 грн.

Що ж стосується Волині, то робота в даному напрямку триває. Зокрема, після отримання усіх довідок, до 25 квітня поточного року буде завершено перерахунок та розпочнуться виплати пенсій військовослужбовцям.

– Безумовно, перерахунок пенсій військовим пенсіонерам має свою специфіку, яка полягає в багатокроковості цієї проблеми, але ще раз наголошую – до 1 травня всі пенсії мають бути перераховані і виплати мають бути здійснені в повному обсязі, – підсумував Віце-прем’єр-міністр.

Відділ інформаційної політики облдержадміністрації.

   Онлайн путівник

 
Телефон: (03352) 5-22-16
Тел/Факс: (0332) 77-29-59
Адреса: 45000 м. Ковель,
вул. Незалежності 73
 
Веб-студія «Терен» © Copyright Ковельська районна державна адміністрація