Шановні відвідувачі, щиро вітаємо Вас на офіційному веб-сайті Ковельської районної державної адміністрації!
 
 
 
 
   
11 квітня 2018 року
Сьогодні, 11 квітня 2018 року, згідно затвердженого графіку, голова райдержадміністрації Віктор Козак провів виїзний прийом громадян на території Любитівської сільської ради.
На прийом до голови виконавчої гілки влади району, котрий проходив традиційно в адмінприміщенні сільради, завітало чимало тутешніх жителів. Більшість із них повідали не про власні, а про проблеми громади в цілому. Та про все – по черзі.
Один із мешканців Любитова окреслив Вікторові Козаку низку питань із життєдіяльності громади, котрі потребують вирішення. Зокрема, чоловік, як і більшість любитівчан та жителів прилеглих сіл, цікавився будівництвом об’їзної дороги через причину закриття залізничного переїзду на тривалий час і, відповідно, блокування
руху транспортних засобів. Проблема назріла, і неодноразово порушувалася на прийомах громадян, на офіційних заходах – безпосередньо керівництвом району, органу місцевого самоврядування тощо. Своєю чергою, обговорювали можливі шляхи її вирішення. Відтак згадане питання – на контролі у голови райдержадміністрації. Тож опісля детального вивчення, Віктор Теодосійович повідомив, що для проведення ремонту об’їзної дороги сільській раді слід першочергово прийняти її на баланс, що забезпечить здійснення подальшої процедури, необхідної для фінансування ремонтних робіт.
Вирішення низки порушених згаданим громадянином питань, що 
стосуються функціонування органу місцевого самоврядування – виконання головою своїх повноважень і обов’язків, благоустрою села, використання комунального майна, виділення земельних ділянок для учасників АТО та ряду інших господарських моментів  – виключно у компетенції сільського голови та місцевої представницької влади, тож Віктор Козак наголосив на цьому та пообіцяв підтримку у рамках делегованих повноважень.
Інший місцевий житель наголосив на необхідності виділення коштів для проведення ямкового ремонту асфальтного покриття, здійснення грейдерування інших ділянок місцевих доріг. Любитівський сільський голова Віктор Павлов повідомив, що згадані роботи попередньо заплановані, а для їхнього проведення будуть виділені кошти із місцевого бюджету.
На прийом до Віктора Козака завітала жінка з малям та цікавилася, коли у селі буде дитячий садок.
Голова виконавчої гілки влади району наголосив, що докладає максимум зусиль для виділення коштів на відповідну потребу, тож має надію, що заручиться підтримкою у вищих владних кабінетах і дитсадок в Любитові вдасться звести найближчим часом.
Тутешня мешканка цікавилася причиною відмови їй у субсидії, відтак це питання переадресоване в управління соціального захисту населення райдержадміністрації, фахівці котрого зв’яжуться із жінкою телефоном та нададуть вичерпну відповідь.
Голова райдержадміністрації взяв до відома всю інформацію, яка прозвучала із вуст мешканців території Любитівської сільської ради, більшість озвучених питань – на його безпосередньому контролі. Частина – делегована на вирішення фахівцям структурних підрозділів райдержадміністрації, окремі потребують більш детального вивчення з метою їх врегулювання.
 
Відділ з питань внутрішньої та інформаційної
політики апарату райдержадміністрації 

   Онлайн путівник

 
Телефон: (03352) 5-22-16
Тел/Факс: (0332) 77-29-59
Адреса: 45000 м. Ковель,
вул. Незалежності 73
 
Веб-студія «Терен» © Copyright Ковельська районна державна адміністрація