Шановні відвідувачі, щиро вітаємо Вас на офіційному веб-сайті Ковельської районної державної адміністрації!
 
 
 
 
   
11 квітня 2018 року
Сьогодні, 11 квітня 2018 року,  перший заступник голови райдержадміністрації Роман Кульцман провів робочу зустріч з керівниками профільних структурних підрозділів райдержадміністрації, тематика котрої передбачала розгляд питань з  організації оздоровчої кампанії в позаміському закладі оздоровлення і відпочинку «Оберіг». 
Як зазначив Роман Ярославович, станом на сьогоднішній день  в таборі проведено значну  роботу в напрямку підготовки до оздоровлення та відпочинку дітей Ковельського району. Зокрема, організовані заходи з благоустрою території та об’єктів закладу, згідно вимог пожежної безпеки облаштовано під’їзд до водойми та ведуться відповідні роботи по встановленню пожежної сигналізації. Як і було
анонсовано, суттєвою відмінністю функціонування закладу цього річ має стати кардинально змінена і насичена програма перебування дітей. Відтак, на підставі поданих пропозицій відділу культури райдержадміністрації, служби у справах дітей райдержадміністрації, сектору у справах молоді та спорту райдержадміністрації  буде сформована цікава програма активного дозвілля школярів у ПЗОіВ «Оберіг». Родзинкою і абсолютною новинкою  у програмі перебування дітей у таборі стануть теоретично – практичні заняття з пожежної безпеки, до організації котрих має намір долучитись Ковельський міськрайонний відділ Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Волинській області, про це під час зустрічі повідомив начальник відділу- Володимир Войтанік. 
В підсумку варто зазначити, що підготовка до  організації оздоровчої кампанії у Ковельському районі набирає обертів та залишається в переліку питань, що потребують  особистого контролю з боку керівництва району.
 
Відділ з питань внутрішньої та інформаційної
політики апарату райдержадміністрації 
   Онлайн путівник

 
Телефон: (03352) 5-22-16
Тел/Факс: (0332) 77-29-59
Адреса: 45000 м. Ковель,
вул. Незалежності 73
 
Веб-студія «Терен» © Copyright Ковельська районна державна адміністрація