Шановні відвідувачі, щиро вітаємо Вас на офіційному веб-сайті Ковельської районної державної адміністрації!
 
 
 
 
   
11 квітня 2018 року
До уваги власників тварин – бюджетні дотації надаються лише на вчасно ідентифікованих тварин
Центральним сховищем даних про тварин та їх переміщення є державний Реєстр тварин. Формування державного Реєстру тварин здійснює державне підприємство «Агентство з ідентифікації і реєстрації тварин».
 
Державний Реєстр тварин створюється з метою централізації інформації стосовно:
§  господарств та власників тварин;
§  ідентифікованих тварин, їх місць народження, утримання та перебування;
§  переміщення тварин;
§  стану здоров’я тварин та ветеринарно-санітарного стану господарств тощо.
Для уникнення непорозумінь при проведенні таких перевірок власники тварин мають дотримуватися законодавства України з ідентифікації та реєстрації тварин:
 – своєчасно реєструвати господарства з розведення, утримання, забою, утилізації тварин у Єдиному державному реєстрі тварин;
– своєчасно ідентифікувати усіх тварин у господарстві;
 – вчасно подавати дані для реєстрації тварин, усіх переміщень між господарствами, а також про забій, утилізацію та падіж тварин.
Згідно з розподілом видатків у проекті Державного бюджету України на 2018 на державну підтримку галузі тваринництва заплановано виділити 2 млрд 300 млн грн. Тому
Держпродспоживслужба нагадує власникам тварин, що бюджетні дотації надаються лише на тварин, які ідентифіковані та зареєстровані у встановленому порядку. Наявність у власника цих тварин та їх відповідність даним Єдиного державного реєстру тварин може перевірятися відповідними контролюючими органами.
Відповідно до Порядку використання сум податку на додану вартість, сплачених переробними підприємствами до спеціального фонду державного бюджету, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 2 березня 2011 р. № 246 (у редакції постанови Кабінету Міністрів України від 23 квітня 2012 р. № 342), у 2018 році бюджетні кошти можуть бути спрямовані  на державну підтримку галузі тваринництва шляхом здійснення таких виплат:
1) спеціальної бюджетної дотації фізичним особам за утримання та збереження молодняку великої рогатої худоби;
2) часткове відшкодування - вартості закуплених племінних телиць, нетелей та корів молочного, м'ясного і комбінованого напряму продуктивності; - витрат на закупівлю установки індивідуального доїння;
3) за вирощені та продані на забій і переробку суб'єктам господарювання, які мають власні (орендовані) потужності для забою тварин, молодняк великої рогатої худоби та свині (крім свиноматок і кнурів) (фізичним особам, фізичним особам - членам виробничих або обслуговуючих сільськогосподарських кооперативів, а також фермерським господарствам);
4) спеціальної бюджетної дотації за поголів'я корів м'ясного напряму продуктивності. Для уникнення непорозумінь при проведенні таких перевірок власники тварин мають дотримуватися законодавства України з ідентифікації та реєстрації тварин: - своєчасно реєструвати господарства з розведення, утримання, забою, утилізації тварин у Єдиному державному реєстрі тварин; - своєчасно ідентифікувати усіх тварин у господарстві; - вчасно подавати дані для реєстрації тварин, усіх переміщень між господарствами, а також про забій, утилізацію та падіж тварин.
 
Головне управління Держпродспоживслужби у Волинській області
   Онлайн путівник

 
Телефон: (03352) 5-22-16
Тел/Факс: (0332) 77-29-59
Адреса: 45000 м. Ковель,
вул. Незалежності 73
 
Веб-студія «Терен» © Copyright Ковельська районна державна адміністрація