Шановні відвідувачі, щиро вітаємо Вас на офіційному веб-сайті Ковельської районної державної адміністрації!
 
 
 
 
   
11 квітня 2018 року
Ковельський міськрайонний відділ управління державної служби України з надзвичайних ситуацій у Волинській області нагадує

Суха минулорічна рослинність, яку спалюють громадяни, створює пожежну небезпеку для прилеглих територій та будівель. Кількість виїздів пожежних підрозділів різко збільшилась. Основна причина цього – спалювання сухої минулорічної рослинності. Вкотре хочеться  нагадати населенню, що спалювання сухої трави в більшості випадків стає неконтрольованим і зупинити такі пожежі стає вкрай важко і призводить до серйозних наслідків.
З метою попередження випадків пожеж на торфовищах, в лісах та населених пунктах внаслідок спалювання посуші та сміття Ковельський міськрайонний відділ управління державної служби України з надзвичайних ситуацій у Волинській області нагадує, що самовільне випалювання сухої рослинності або її залишків,  інших зелених насадженнях та газонів у населених пунктах без дозволу органів державного контролю у галузі охорони навколишнього природного середовища, або з порушенням умов такого дозволу тягне за собою адміністративну відповідальність. Відповідальність за порушення цієї норми передбачена статтею 771 Кодексу України про адміністративні правопорушення. За самовільне спалювання рослинних решток законодавство передбачає адміністративне покарання громадян у вигляді штрафу на громадян від десяти до двадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб - від п'ятдесяти до сімдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
Також рятувальники застерігають всіх мешканців, посадових осіб всіх рівнів не проводити випалювання сухої трави та рослинних залишків. Громадяни , які  будуть порушувати вимоги пожежної та екологічної безпеки будуть притягуватися до адміністративної відповідальності.
В разі виявлення вами фактів спалювання трави та різного роду сухих залишків – негайно повідомляйте службу 101.

Ковельський МРВ УДСНС України у Волинській області
   Онлайн путівник

 
Телефон: (03352) 5-22-16
Тел/Факс: (0332) 77-29-59
Адреса: 45000 м. Ковель,
вул. Незалежності 73
 
Веб-студія «Терен» © Copyright Ковельська районна державна адміністрація