Шановні відвідувачі, щиро вітаємо Вас на офіційному веб-сайті Ковельської районної державної адміністрації!
 
 
 
 
   
10 квітня 2018 року
Сьогодні, 10 квітня 2018 року, на базі райдержадміністрації, під керівництвом голови райдержадміністрації Віктора Козака, відбулася робоча нарада за участі голови районної ради Андрія Броїла, першого заступника голови райдержадміністрації Романа Кульцмана, заступника голови районної ради Олександра Пасенковського, начальників відділу освіти райдержадміністрації Ірини Ревейчук та управління фінансів райдержадміністрації Світлани Карпюк, на котрій обговорили хід створення на теренах району інклюзивно-ресурсного центру.
Нагадаємо: у рамках свого візиту на Волинь 21 лютого 2018 року дружина Президента Марина Порошенко підписала Меморандум про долучення Волині до національного проекту «Інклюзивна освіта – рівень свідомості нації». Того ж дня
 Меморандум про співпрацю щодо формування мережі інклюзивно-ресурсних центрів було підписано між Волинською облдержадміністрацією та Ковельською райдержадміністрацією.
З цього часу, відповідно, керівництво району розпочало роботу щодо впровадження згаданого проекту. Зокрема, підшуковували варіанти приміщень, котрі би підійшли для інклюзивно-ресурного центру . Згідно вимог, воно має бути пристосоване для дітей з особливими освітніми потребами, приміром, у школах площею 50 кв. м., на базі окремих приміщень – не менше 100 кв. м. та облаштоване необхідним матеріально – технічним оснащенням.
Не менш важливо – підбір фахівців: вчителів – логопедів, вчителів – дефектологів, практичних психологів, вчителів лікувальної фізкультури тощо.
Отож, на сьогоднішній робочій зустрічі Віктор Козак обговорив із посадовцями етапи реалізації проекту та подальшу роботу за конкретними, заздалегідь опрацьованими та узгодженими пунктами. Адже передбачено, що інклюзивно-ресурсні центри мають запрацювати із початком нового навчального року, себто, з 1 вересня 2018 року.
Відтак, за попереднім дорученням голови райдержадміністрації, відділом освіти райдержадміністрації було опрацьовано питання перспектив створення інклюзивно-ресурсного центру. Наступним етапом стане укомплектування приміщення та підбір відповідних фахівців. Аби діти з особливими освітніми потребами мали змогу отримувати якісні освітні та корекційно-розвиткові послуги.
 
Відділ з питань внутрішньої та інформаційної
політики апарату райдержадміністрації
   

 
Телефон: (03352) 5-22-16
Тел/Факс: (0332) 77-29-59
Адреса: 45000 м. Ковель,
вул. Незалежності 73
 
Веб-студія «Терен» © Copyright Ковельська районна державна адміністрація