Шановні відвідувачі, щиро вітаємо Вас на офіційному веб-сайті Ковельської районної державної адміністрації!
 
 
 
 
   
10 квітня 2018 року
10 квітня в залі засідань райдержадміністрації відбулася щотижнева оперативна нарада, яку провів голова райдержадміністрації Віктор Козак. Нарада пройшла за участю голови районної ради Андрія Броїла, першого заступника голови райдержадміністрації Романа Кульцмана, заступника голови районної ради Олександра Пасенковського, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації та територіальних органів  центральних органів виконавчої влади, керівників установ та організацій району. 
Перед початком розгляду основних питань порядку денного керівництво району привітали всіх присутніх із Пасхальними святами, побажали здоров’я, миру та родинного благополуччя. 
Начальник  Ковельського міськрайонного відділу УДСНС України у Волинській області Володимир
Войтанік доповів про стан надзвичайних ситуацій в районі та проведені заходи з їх ліквідації. Зокрема, проінформував присутніх про пожежу господарської споруди в селі Мощена, де внаслідок короткого електричного  замикання виникло загорання даху, а  також пожежі в селі Білин.
Під час наради голова райдержадміністрації Віктор Козак подякував працівникам управління соціального захисту райдержадміністрації за їхню працю, турботу про людей, зазначивши, що соціальні працівники, які обслуговують одиноких перестарілих, які як діти потребують уваги, любові, тепла та підтримки. Цю турботу отримують одинокі жителі району повсякденно, а особливо
напередодні пасхальних свят. 
Також Віктор Козак проінформував присутніх про урядову розширену нараду "Децентралізація та регіональний розвиток" за участю Президента України Петра Порошенка та Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана, яка відбулася 5 квітня 2018 року у м. Вінниця. Віктор Теодосійович поінформував про перебіг глибоких і системних реформ в Україні у всіх сферах суспільного життя в умовах війни на сході країни. Крім того, у першому читанні ухвалено законопроект про національну безпеку та законопроект про антикорупційний суд. Проведено пенсійну, та медичну реформу, 
продовжено найбільшу реформу з розвитку місцевого самоврядування і створення місцевих громад. Під час наради у Вінниці глава Уряду підкреслив, що держава, в якості підтримки регіонів, направляє на місця за різними
 програмами понад 30 млрд грн. Оскільки ключовим завданням є розвиток економіки. Володимир Гройсман наголосив, що нові стандарти – це оновлення системи освіти, охорони здоров’я, інфраструктури, подолання інфраструктурного та цифрового розриву в Україні.
В ході роботи Віктор Теодосійович  озвучив низку завдань для учасників оперативної наради, зокрема: щодо питань бюджетування окремих об’єднаних територіальних громад; окремі питання з реалізації на території району реформи децентралізації влади;  щодо впровадження інвестиційних проектів та заходів з питань оздоровлення дітей у літній період, організованого завершення опалювального сезону на території району та інші.
По завершенню оперативної наради голова райдержадміністрації Віктор Козак проінформував  про заплановані заходи  на поточний тиждень, закликав усіх до активної участі в них. Також Віктор Теодосійович побажав усім вдалого і результативного робочого тижня. Голова районної ради Андрій Броїло запросив присутніх до підготовки питань сесії районної ради, яка відбудеться 24 травня 2018 року. 
 
Відділ з питань внутрішньої та інформаційної
політики апарату райдержадміністрації
   Онлайн путівник

 
Телефон: (03352) 5-22-16
Тел/Факс: (0332) 77-29-59
Адреса: 45000 м. Ковель,
вул. Незалежності 73
 
Веб-студія «Терен» © Copyright Ковельська районна державна адміністрація