Шановні відвідувачі, щиро вітаємо Вас на офіційному веб-сайті Ковельської районної державної адміністрації!
 
 
 
 
   
6 квітня 2018 року
Шановні жителі Ковельщини!

Божою милістю ми діждали світлого дня Великодня! З того самого моменту, коли учні Господні сповістили світові про Воскресіння Спасителя нашого Ісуса Христа, все життя Церкви сповнене неминущої радості — Христос Воскрес із мертвих і смерть переможена, це Свято над святами і Торжество над торжествами.
Воскресіння Христове дарувало нам віру, сильнішу за земні страждання і  дає нам силу перемагати їх, бо радість Воскресіння Христового є джерелом світла, миру, любові, мужності й сили. Воскреслий Христос у своєму тілі подолав протистояння, незгоди і суперечності, які загрожують людині, окремим народам і всьому людству. Він і нашому українському народові прагне принести мир і поєднання.
У світле і світоспасенне свято Воскресіння Господнього з відчуттям глибокої радості сердечно вітаємо Вас натхненними і незмінно величними словами великоднього благовістя: «Христос Воскрес!».
Нехай Чудо Воскресіння Христового надихає нас на добрі та праведні справи. Нехай Пасхальне Свято стане для кожного початком нового життя — кращого і добрішого.
Бажаємо  усім радісного Великодня, доброго здоров’я, примноження любові, родинного затишку, злагоди у відносинах з ближніми. Усім нам і цілій Україні – близької перемоги та справедливого миру! З Божою поміччю український народ подолає агресора, який з війною прийшов у наш дім, і ми вийдемо переможцями з нинішніх випробувань. Адже на боці України є правда, а там де правда – там Бог і перемога.
Тож нехай  Господь Бог не обходить усіх нас  своєю милістю і дарує мир  кожній душі, кожному дому і нашій неньці Україні.
                    Христос Воскрес! Воістину Воскрес!

З повагою,

Віктор Козак, голова Ковельської райдержадміністрації, депутат Волинської обласної ради
Андрій Броїло, голова Ковельської районної ради
   Онлайн путівник

 
Телефон: (03352) 5-22-16
Тел/Факс: (0332) 77-29-59
Адреса: 45000 м. Ковель,
вул. Незалежності 73
 
Веб-студія «Терен» © Copyright Ковельська районна державна адміністрація