Шановні відвідувачі, щиро вітаємо Вас на офіційному веб-сайті Ковельської районної державної адміністрації!
 
 
 
 
   
6 квітня 2018 року
Традиційно, напередодні Великодня, із районного бюджету спрямовують кошти на придбання продуктових наборів для малозабезпечених громадян. Адже у цей світлий час особливо прийнято допомагати людям, які знаходяться у складних життєвих обставинах, людям, які потребують підтримки та уваги. Серед цієї категорії громадян – одинокі люди похилого віку. Тож до частини із них із подарунками навідалися  голова райдержадміністрації Віктор Козак, голова районної ради Андрій Броїло.
Одним з пріоритетних напрямків діяльності районної державної адміністрації, її структурних підрозділів є піклування про людей похилого віку та покращення їхнього соціального захисту. Саме тому, напередодні Пасхальних свят, представники виконавчої влади приділили особливу увагу та турботу одиноким  малозабезпеченим громадян.
З цієї нагоди 28-ми одиноким малозабезпеченим громадянам, які перебувають на обслуговуванні територіального центру, вручені продуктові набори. З районного бюджету для придбання продуктових наборів були виділені кошти у сумі 4,2 тис. грн. Окремо передбачили кошти на цю потребу у бюджетах сільських та селищних рад об’єднаних територіальних громад. Відрадно, що до відповідної передсвяткової акції долучаються і благодійники.
Соціальні працівники району вручили  пасхальні набори одиноким громадянам, які перебувають на обслуговуванні територіального центру. Сьогодні ж, 06 квітня 2018 року, окремих особисто відвідав голова райдержадміністрації Віктор Козак, голова районної ради Андрій Броїло. Віктор Теодосійович вручив одиноким мешканцям подарункові набори, що складаються із продуктів харчування – різних круп, цукру, олії, масла та ін., а також головного атрибута Великодня – запашної паски. Голова виконавчої гілки влади району поцікавився житлово-побутовими умовами проживання гаданих громадян та станом їхнього здоров’я. Насамкінець привітав із прийдешніми Пасхальними святами та побажав їм здоров’я та Божої благодаті.
 
Відділ з питань внутрішньої та інформаційної
політики апарату райдержадміністрації
   Онлайн путівник

 
Телефон: (03352) 5-22-16
Тел/Факс: (0332) 77-29-59
Адреса: 45000 м. Ковель,
вул. Незалежності 73
 
Веб-студія «Терен» © Copyright Ковельська районна державна адміністрація