Шановні відвідувачі, щиро вітаємо Вас на офіційному веб-сайті Ковельської районної державної адміністрації!
 
 
 
 
   
5 квітня 2018 року
У рамках  оголошеної  в районі Всеукраїнської акції «За чисте довкілля», тривають роботи із прибирання території та приміщень позаміського закладу оздоровлення і відпочинку «Оберіг». 
Працівники держустанов району продовжують трудитися з метою
поліпшення  санітарного та естетичного стану ПЗОіВ «Оберіг». 
Відтак, сьогодні, 05 квітня 2018 року, працівники структурних підрозділів райдержадміністрації, територіального центру соціального обслуговування райдержадміністрації, Ковельського об’єднаного управління Пенсійного фонду України у Волинській 
області та Ковельського міськрайонного центру зайнятості на чолі із першим заступником голови райдержадміністрації Романом Кульманом другий день поспіль працювали, аби навести лад у приміщеннях, на подвір’ї та прилеглій
території табору. Цього дня долучилися і представники районної ради, зокрема, і голова районної ради Андрій Броїло.
Трудилися, як кажуть, на совість, тож і результат відповідний: територія табору очищена від залишків минулорічних рослин та побутового сміття, а будиночки як всередині, так зовні, вимиті від  бруду, що осів за осінньо-зимовий період.
Отож, здійснене спільними силами прибирання табору «Оберіг» - важливий крок у рамках підготовки до оздоровчої кампанії дітлахів. Низка інших робіт триватиме й надалі, аби заклад оздоровлення та відпочинку зустрів своїх гостей привітно.
 
Відділ з питань внутрішньої та інформаційної
політики апарату райдержадміністрації
 
   Онлайн путівник

 
Телефон: (03352) 5-22-16
Тел/Факс: (0332) 77-29-59
Адреса: 45000 м. Ковель,
вул. Незалежності 73
 
Веб-студія «Терен» © Copyright Ковельська районна державна адміністрація