Шановні відвідувачі, щиро вітаємо Вас на офіційному веб-сайті Ковельської районної державної адміністрації!
 
 
 
 
   
4 квітня 2018 року
У Ковельському районі проводиться Всеукраїнська акція «За чисте довкілля».
Традиційно  з березня по травень в Україні проходить Всеукраїнська акція з благоустрою «За чисте довкілля», під час якої проводять заходи із ліквідації несанкціонованих сміттєзвалищ побутових та інших відходів, прибирання та приведення у належний санітарний стан прибудинкових територій, парків, скверів, дитячих, спортивних та господарських майданчиків, кладовищ, братських могил, меморіальних комплексів та місць почесних поховань, вулиць, доріг, тротуарів, зупинок громадського транспорту, лісосмуг уздовж автошляхів, автопавільйонів, надвірних вбиралень, криниць, місць відпочинку у лісових масивах та вздовж автошляхів, а також забезпечення очищення від сміття берегів водойм у населених пунктах.
Аби встигнути до Великодних свят,  привести усі населені пункти району, прилеглі до них території та місця загального користування  у належний санітарний стан,  з ініціативи голови райдержадміністрації Віктора Козака в Ковельському районі на минулому тижні стартувала щорічна Всеукраїнська акція «За чисте довкілля».
Метою акції є об'єднання зусиль громад, влади, представників бізнесу, соціальної сфери та громадських організацій для поліпшення стану довкілля. Під час дії акції для збереження і охорони навколишнього природного середовища, забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення, відновлення належної чистоти і порядку на території населених пунктів району після зимового періоду та танення снігу проводиться значний обсяг робіт.
За словами голови райдержадміністрації Віктора Козака, наше завдання -  організувати роботу так, щоб акція «За чисте довкілля» пройшла і у кожному селі, і на кожному підприємстві, на кожній вулиці, а також у кожному дворі. В районі вже проведено ряд заходів з благоустрою населених пунктів. До участі в заходах долучилися трудові колективи підприємств, установ та організацій району. До належного стану приводяться закріплені території та об’єкти, організовується робота з ліквідації несанкціонованих сміттєзвалищ. Долучившись до спільної справи, кожен бажаючий може зробити свій внесок у справу благоустрою та подбати про чистоту довкілля.
Аби очистити узбіччя доріг району та впорядкувати прилеглі території працівники підприємств, установ та організацій, що здійснюють свою діяльність на території Голобської, Люблинецької, Колодяжненської об’єднаних територіальних громад, Любитівської сільської ради, місцеві депутати та громадські активісти  прибрали від побутового сміття узбіччя автомобільної дороги, що сполучає населені пункти Старі Кошари, Люблинець, Ковель, Колодяжне, Любитів, Радошин, Голоби, Свидники в межах Люблинецької, Голобської селищної,  Колодяжненської, Любитівської сільських рад.
Активно долучилися до справи проведення робіт з благоустрою автомобільної дороги та смуг її відводу, що сполучає міста Ковель та Камінь – Каширський, в межах Дубівської, Доротищенської та Тойкутської сільських рад, працівники органів місцевого самоврядування, закладів культури, соціальної сфери, філії «Ковельський автодор».
Працівники філії «Ковельська ДЕД» ДП «Волинський облавтодор» на трасі Ковель-Луцьк проводили ямковий ремонт після зимового періоду, а також працівники філії ліквідували власними силами стихійне сміттєзвалище побутових відходів  на придорожній смузі  автодороги на межі  міста Ковель та Колодяжненської сільської ради.
В усіх населених пунктах району учасники акції упорядкувують прилеглі до своїх приміщень території, білять дерева і кущі, прибирають сміття та сухе листя, садять квіти на клумбах.
Для кожного жителя територіальних громад наведення порядку у своєму селищі, селі, на своїй вулиці – важлива і відповідальна громадська позиція, адже спільними зусиллями робиться добра справа.
День благоустрою вкотре довів, якщо вирішувати будь-яку справу спільно то подібні заходи стануть гарантом активної громадської позиції кожного українця.
 
 
  
 
 
Відділ з питань внутрішньої та інформаційної
політики апарату райдержадміністрації
   Онлайн путівник

 
Телефон: (03352) 5-22-16
Тел/Факс: (0332) 77-29-59
Адреса: 45000 м. Ковель,
вул. Незалежності 73
 
Веб-студія «Терен» © Copyright Ковельська районна державна адміністрація