Шановні відвідувачі, щиро вітаємо Вас на офіційному веб-сайті Ковельської районної державної адміністрації!
 
 
 
 
   
4 квітня 2018 року
Традиційно, щосереди,  районна державна адміністрація організовує  і проводить виїзні прийоми  громадян у населених пунктах району, що дає можливість жителям краю  вирішити низку своїх проблем  та питань безпосередньо за місцем їх проживання. 
Так, сьогодні,  04 квітня 2018 року, в рамках виїзного прийому, керівник апарату райдержадміністрації Степан Топольський, зустрічався  з
громадським активом та працівниками Дубівської сільської ради об’єднаної територіальної громади. В процесі безпосереднього спілкування вдалось розглянути  низку актуальних питань діяльності громади  організаційного характеру, а також інших, що потребували консультативної допомоги представників органів державної виконавчої влади району. Разом із начальником 
Ковельського об’єднаного управління Пенсійного фонду України у Волинській області Інною  Самолюк представники громади обговорили   наміри щодо підписання угоди про співпрацю в напрямку консультування місцевих жителів з питань пенсійного законодавства персонального характеру та стосовно конкретних даних пенсійних справ.
Перебуваючи на території Дубівської ОТГ можна було спостерігати,
як учнівська молодь разом із педагогами місцевого закладу загальної середньої освіти долучились до розпочатої в районі акції «За чисте довкілля», взявши активну участь у прибиранні від побутового сміття та залишків минулорічних рослин Обеліску Слави.  В той же час біля адмінприміщення сільської ради активними темпами ведуться роботи з метою комплексного облаштування прилеглої території. 
 
Відділ з питань внутрішньої та інформаційної
політики апарату райдержадміністрації 
   Онлайн путівник

 
Телефон: (03352) 5-22-16
Тел/Факс: (0332) 77-29-59
Адреса: 45000 м. Ковель,
вул. Незалежності 73
 
Веб-студія «Терен» © Copyright Ковельська районна державна адміністрація