Шановні відвідувачі, щиро вітаємо Вас на офіційному веб-сайті Ковельської районної державної адміністрації!
 
 
 
 
   
3 квітня 2018 року
3 квітня 2018 року голова райдержадміністрації Віктор Козак, голова районної ради Андрій Броїло, перший заступник голови райдержадміністрації Роман Кульцман, заступник голови районної ради Олександр Пасенковський  спільно з представниками управління регіонального розвитку, відділу освіти райдержадміністрації, представниками лісових господарств району взяли участь у відеоселекторній нараді, яку провів голова облдержадміністрації Олександр Савченко.  На оперативній нараді начальник управління освіти, науки та молоді обласної державної адміністрації Людмила Плахотна проінформувала про хід підготовки до оздоровлення учнівської молоді у 2018 році.
Посадовець відмітила, що цьогоріч на оздоровлення дітей з Волинської області виділять 2,5 мільйона гривень субвенції на придбання путівок для дітей. Кошти цієї субвенції передбачені на придбання путівок для дітей, що потребують особливої соціальної підтримки на умовах співфінансування з місцевими бюджетами (50/50). Цьогоріч у таборах оздоровлення та відпочинку побуває майже 23 тисячі дітей. У рамках підготовки до оздоровлюваного та відпочинкового сезону у першій декаді травня на готовність до сезону перевірять всі табори Волині. «Майже в усіх таборах не обладнана протипожежна сигналізація і не оброблені дерев’яні конструкції горищ вогнетривкими сумішами», – зауважила посадовець.
Голова Ковельської райдержадміністрації Віктор Козак повідомив, що табір «Оберіг» залишиться в підпорядкування відділу освіти райдержадміністрації.
З метою створення належних умов для відпочинку і оздоровлення дітей  Ковельського району у період літніх канікул нещодавно, відбулось засідання районної міжвідомчої комісії  з питань організації і проведення оздоровлення та відпочинку, що  здійснює свою діяльність на підставі розпорядження голови райдержадміністрації. На сьогодні організація по підготовці оздоровчої компанії вже стартувала, проводяться  відповідні роботи, аби вчасно забезпечити належні умови для відпочинку та оздоровлення дітей району. Як зазначив Віктор Теодосійович, ПЗОіВ «Оберіг» розпочне свою діяльність з 18 червня, в планах зорганізувати  три табірні зміни, де оздоровиться 195 дітей. В ході проведених нарад  були обговоренні питання, щодо проведення поточних ремонтних робіт в будинках, облаштування засобів протипожежної безпеки, забезпечення якісними продуктами харчування, проведення необхідного  комплексу лабораторно – інструментальних факторів середовища та інше.
Про порушення чинного законодавства при здійсненні державних закупівель за 2016 – 2017 роки доповів начальник управління Західного офісу Держаудитслужби у Волинській області Анатолій Омельчук.
Про діяльність державних лісогосподарських підприємств обласного управління лісового та мисливського господарства, проблемні питання та шляхи їх вирішення доповіли начальник обласного управління лісового та мисливського господарства Олександр Кватирко та т.в.о. начальника Головного управління Національної поліції в області Сергій Козак.
Т.в.о. начальника Волинської митниці ДФС в області Тетяна Кравець прозвітувала про здійснення контролю за експортом деревини. Тетяна Кравець розповіла, що у 2016-2017 роках постало питання про те, що з області вивозили під виглядом дров необроблену деревину, заборонену до вивезення за кордон, оскільки довжина дров не регламентувалася. Тепер Держлісагентство зобов’язало підпорядковані підприємства обмежувати довжину дров двома метрами, і ці товари у першу чергу підлягають контролю. У 2018 році спостерігають збільшення динаміки оформлення деревини, яку вивозять через Волинську митницю ДФС.
Голова Волинської облдержадміністрації Олександр Савченко закликав створити спеціальну групу заради вирішення питання вивозу з області якісної деревини під виглядом дров.
Про проходження опалювального сезону в області 2017-2018 років та заходи щодо підготовки до опалювального сезону на 2018-2019 роки прозвітував начальник управління житлово-комунального господарства обласної державної адміністрації Андрій Пиріг.
Також було обговорено питання про незадовільне та неефективне вжиття заходів  щодо боротьби із спалахом кору на території Турійського району.
Під час наради голова Волинської обласної державної адміністрації Олександр Савченко нагородив паралімпійку з Ковеля Юлію Батенкову-Бауман, яка захищала честь України на зимових Паралімпійських іграх у південнокорейському Пхьончхані, почесною грамотою та подарунком.

Відділ з питань внутрішньої та інформаційної
роботи апарату райдержадміністрації
   Онлайн путівник

 
Телефон: (03352) 5-22-16
Тел/Факс: (0332) 77-29-59
Адреса: 45000 м. Ковель,
вул. Незалежності 73
 
Веб-студія «Терен» © Copyright Ковельська районна державна адміністрація