Шановні відвідувачі, щиро вітаємо Вас на офіційному веб-сайті Ковельської районної державної адміністрації!
 
 
 
 
   
3 квітня 2018 року
Сьогодні, 03 квітня 2018 року, відбулося засідання комісії з питань розгляду звернень громадян під керівництвом першого заступника голови райдержадміністрації Романа Кульцмана.
Зокрема, на розгляд комісії було представлене питання, що стосувалося  звернень Бондарука Сергія Юрійовича, жителя смт. Дубище: громадянин неодноразово звертався на «гарячу» урядову лінію з пропозиціями про присвоєння Клімчуку Б.П. звання почесного громадянина села Воля Любитівська, відкриття в НВК
«Дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа І ст.» с. Воля Любитівська музею-кімнати його пам’яті та надання дозволу на встановлення меморіальної дошки пошани на будівлі цієї школи.
Заявник був присутній на засіданні згаданої комісії, тож безпосередньо повідав про причину свого звернення. Сергій Бондарук наголосив, що особа покійного Бориса Петровича 
Клімчука є для нього авторитетною, тож має надію, що такої думки і громада с. Воля Любитівська – малої батьківщини Бориса Петровича.
Інформацією за згаданим питанням Роман Кульцман поцікавився у Любитівського сільського голови Віктора Павлова та директора «Дошкільного навчального закладу – загальноосвітньої школи І ст.» с. Воля Любитівська Тетяни Каленікової - думкою громади й трудового колективу навчального закладу відповідно.
Віктор Павлов повідомив, що протокольних рішень немає, однак в
 усній формі багато мешканців Волі Любитівської підтримують відповідну пропозицію. Не проти батьки, діти яких відвідують тутешній заклад освіти, та трудовий колектив, мовила Тетяна Каленікова.
Роман Ярославович рекомендував керівнику органу місцевого самоврядування допрацювати питання – дати йому юридичний хід (організувати громадські слухання, розглянути на сесії сільської 
ради тощо). Перелік необхідних документів окреслила начальник відділу юридичного забезпечення з питань запобігання та виявлення корупції апарату райдержадміністрації Мирослава Поляк. По завершенню необхідної процедури, за погодженням голови райдержадміністрації, пропозицію виносять на розгляд сесії районної ради.
 
Відділ з питань внутрішньої та інформаційної
політики апарату райдержадміністрації
   Онлайн путівник

 
Телефон: (03352) 5-22-16
Тел/Факс: (0332) 77-29-59
Адреса: 45000 м. Ковель,
вул. Незалежності 73
 
Веб-студія «Терен» © Copyright Ковельська районна державна адміністрація