Шановні відвідувачі, щиро вітаємо Вас на офіційному веб-сайті Ковельської районної державної адміністрації!
 
 
 
 
   
3 квітня 2018 року
Віктор Козак, у рамках робочої зустрічі із представниками дорожніх підприємств та профільних структур, акцентував на приведенні у належний стан шляхів, що ведуть до кладовищ та храмів.
Сьогодні, 03 квітня 2018 року, голова райдержадміністрації Віктор Козак провів робочу нараду із головним спеціалістом виробничо-технічого відділу управління капітального  будівництва облдержадміністрації Віктором Кордонцем та  головним інженером філії «Ковельський райавтодор» ДП «Волинський облавтодор» Віктором Коншиним.
Із настанням сприятливих погодних умов, голова райдержадміністрації
Віктор Козак активізував роботу із благоустрою населених пунктів району, важливою частиною якого, звісно ж, є приведення у належний стан доріг місцевого значення. 
У передсвяткову пору, напередодні Великодня, особливо актуальним є проведення окремих робіт із ремонтування під’їздів до храмів та кладовищ. 
Голова виконавчої влади району, у рамках зустрічі,  наголосив, що грейдерування доріг має бути проведено в усіх населених пунктах району до Пасхальних свят, аби люди мали можливість безперешкодно дістатися до церков на богослужіння та місць поховань в День пам'яті покійних.
Обговоривши ряд робочих моментів, посадовці визначилися із планом роботи, необхідним для вдалої організації та оперативного виконання поставлених завдань.
 
Відділ з питань внутрішньої та інформаційної
політики апарату райдержадміністрації

   Онлайн путівник

 
Телефон: (03352) 5-22-16
Тел/Факс: (0332) 77-29-59
Адреса: 45000 м. Ковель,
вул. Незалежності 73
 
Веб-студія «Терен» © Copyright Ковельська районна державна адміністрація