Шановні відвідувачі, щиро вітаємо Вас на офіційному веб-сайті Ковельської районної державної адміністрації!
 
 
 
 
   
3 квітня 2018 року
Напередодні великого християнського свята – Великодня, яке відзначаємо   08 квітня,  Ковельський  МРВ УДСНС України у Волинській області   звертається до священнослужителів міста Ковеля та Ковельського району з проханням дотримуватись правил пожежної безпеки у культових спорудах, адже  під час святкових служб кількість прихожан у храмах зростає у рази, а використання під час церковних служб відкритого вогню, створює потенційну небезпеку.
Варто  нагадати про дотримання правил пожежної безпеки самими громадянами. Аби не затьмарити  собі свята, дотримуйтеся правил безпечного поводження з вогнем, особливо будьте обережні зі свічками. Під час приготування  пасхальних страв  не забувайте про правильне поводження з вогнем під час експлуатації печей та електроприладів. У жодному разі не слід залишати їх ввімкненими на період своєї відсутності. Не залишайте дітей без нагляду, особливо коли в будинку палиться піч, горить газ чи свічка.
Багаторічний аналіз пожеж дає підстави стверджувати, що так званий людський фактор – головна причина чи  не кожної пожежі. Найбільшу небезпеку створюють самі люди, безпечність їх поведінки.
 
Шановні громадяни, щоб не сталося лиха, ще раз звертаємось до Вас: дотримуйтесь елементарних правил пожежної безпеки під час Великодніх свят. Адже тільки від Вас залежить Ваша особиста безпека та благополуччя. Зробіть все можливе, щоб зберегти своє майно та життя від вогню.

Ковельський МРВ УДСНС України у Волинській  області
   Онлайн путівник

 
Телефон: (03352) 5-22-16
Тел/Факс: (0332) 77-29-59
Адреса: 45000 м. Ковель,
вул. Незалежності 73
 
Веб-студія «Терен» © Copyright Ковельська районна державна адміністрація