Шановні відвідувачі, щиро вітаємо Вас на офіційному веб-сайті Ковельської районної державної адміністрації!
 
 
 
 
   
2 квітня 2018 року
Сьогодні, 2 квітня 2018 року,  в Ковельській студії відеоселекторного зв’язку  учасниками  наради у заступника голови облдержадміністрації Світлани Мишковець були: голова райдержадміністрації Віктор Козак, голова районої ради Андрій Броїло, перший заступник голови райдержадміністрації Роман Кульман, завідувач Ковельського міськрайонного відділу Державної установи «Волинський обласний лабораторний центр МОЗ України» Людмила Маляр та головний лікар центру ПМСД Ковельського МТМО Геннадій Давидюк, керівники профільних структурних підрозділів райдержадміністрації та представники об'єднаних територіальних громад. Тематика  зустрічі  доволі   серйозна - на Волині спалах кору. 
Відтак, наприкінці минулого тижня на кір  захворіло  10 дітей із Турійського району та 7 із Володимир-Волинського. Упродовж вихідних кількість людей із підозрою на кір в обох районах збільшилася до 16 та 13 осіб, відповідно. За посередництвом відеоселекторного зв’язку голова Турійської райдержадміністрації Орест Василишин та голова Володимир-Волинської райдержадміністрації Наталія Василець доповіли про ситуацію із поширенням кору. Станом на сьогоднішній день  у Турійському районі на кір захворіли 16 дітей,
що навчаються в ООЗ «НВК ЗОШ І-ІІІ ступенів-гімназія», з них 13 - нині лікуються в Турійській районній на кір захворіли 16 дітей, що навчаються в ООЗ «НВК ЗОШ І-ІІІ ступенів-гімназія», з них 13 - нині лікуються в Турійській районній лікарні, ще троє – в обласній. Загалом, вони мають легкий та середній ступінь важкості недуги. Аби ж запобігти подальшому поширенню кору, проводять дезінфекцію у класах та шкільних автобусах, якими довозили школярів до навчального закладу. Що стосується Володимир-Волинського району, то тут на разі виявлено 13 хворих на кір, 11 із яких мешканці райцентру та 2 – інших населених пунктів. 
За словами начальника управління охорони здоров’я облдержадміністрації Ігоря Ващенюка та директора Волинського обласного лабораторного центру Міністерства охорони здоров’я України Наталії Янко, аби зупинити кір потрібно максимально охопити щепленням дітей в області.
За підсумками зустрічі заступник голови облдержадміністрації Світлана Мишковець доручила головам усіх районних державних адміністрацій вжити випереджувальних заходів, аби уникнути подальшого поширення недуги, зокрема провести дезінфекційні заходи, інформаційно-роз’яснювальну роботу й активізацію зусиль із охоплення вакцинацією  дітей області.
 
Відділ з питань внутрішньої та інформаційно
політики апарату райдержадміністрації 
   Онлайн путівник

 
Телефон: (03352) 5-22-16
Тел/Факс: (0332) 77-29-59
Адреса: 45000 м. Ковель,
вул. Незалежності 73
 
Веб-студія «Терен» © Copyright Ковельська районна державна адміністрація