Шановні відвідувачі, щиро вітаємо Вас на офіційному веб-сайті Ковельської районної державної адміністрації!
 
 
 
 
   
2 квітня 2018 року
02 квітня під головуванням голови райдержадміністрації Віктора Козака відбулася оперативна нарада з керівниками управлінь, відділів райдержадміністрації, територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади, окремих установ району. Нарада пройшла за участю голови районної ради Андрія Броїла, першого заступника голови райдержадміністрації Романа Кульцмана, заступника голови районної ради Олександра Пасенковського.
Про надзвичайні ситуації в районі та заходи з їх ліквідації доповів в.о. начальника Ковельського районного відділу УДСНС України у Волинській області Володимир Войтанік. Посадовець повідомив про поетапне виконання робіт щодо захисту від підтоплення окремих територій населених пунктів району.
Начальник відділу з питань економіки, інвестицій та розвитку інфраструктури райдержадміністрації Юрій Пашинський відмітив, що з метою поліпшення стану довкілля, залучення широких верств населення до благоустрою, озеленення і приведення у належний санітарний стан населених пунктів та прилеглих територій, територій підприємств, установ, організацій, незалежно від форми власності та підпорядкування було прийняте розпорядження голови райдержадміністрації «Про заходи з благоустрою територій району до Великодніх свят та продовження у 2018 році всеукраїнської акції «За чисте довкілля».Відповідно до якого продовжити у 2018 році всеукраїнську  акцію «За чисте довкілля» для забезпечення планомірної постійної роботи з упорядкування територій населених пунктів району, поліпшення їх благоустрою та озеленення, зокрема відзначення Великодніх та поминальних днів.
Про стан фінансування соціальних виплат, вручення одиноким громадянам похилого віку пасхальних продуктових наборів прозвітувала начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Олена Давидович. Олена Григорівна повідомила, що повністю профінансовані виплати по державних соціальних допомогах за березень місяць на загальну суму 7 млн. 70,5 тис. грн., профінансовані будинки сімейного типу на суму 115,8 тис. грн., профінансовано пільги та субсидії на житлово – комунальні послуги 11 млн. 580,4 тис грн. З нагоди Пасхальних свят 28-ми одиноким малозабезпеченим громадянам, які перебувають на обслуговуванні територіального центру, будуть вручені продуктові набори. З районного бюджету для придбання продуктових наборів були виділені кошти у сумі 4,2 тис. грн.
Начальник служби у справах дітей райдержадміністрації Сергій Іллюшик доповів про надання матеріальної допомоги сім’ям, що опинились в складних життєвих обставинах з нагоди Великодня. Нові речі: шкільна форма, сорочки, брюки, аксесуари для потреб дітей були розвезені  працівниками служби.
Начальник відділу юридичного забезпечення та з питань запобігання корупції апарату райдержадміністрації Мирослава Поляк підсумувала подання електронних декларацій за 2017 рік посадовими особами райдержадміністрації.
Про стан інфекційної захворюваності серед населення Ковельського району доповіла завідувач Ковельським міськрайонним відділом державної установи «Волинський обласний лабораторний центр МОЗ України» Людмила Маляр.
По завершенню оперативної наради голова райдержадміністрації Віктор Козак проінформував  про заплановані заходи  на поточний тиждень, закликав усіх до активної участі в них.

Відділ з питань внутрішньої та інформаційної
політики апарату райдержадміністрації
   Онлайн путівник

 
Телефон: (03352) 5-22-16
Тел/Факс: (0332) 77-29-59
Адреса: 45000 м. Ковель,
вул. Незалежності 73
 
Веб-студія «Терен» © Copyright Ковельська районна державна адміністрація