Шановні відвідувачі, щиро вітаємо Вас на офіційному веб-сайті Ковельської районної державної адміністрації!
 
 
 
 
   
2 квітня 2018 року
Міжнародні програми для розвитку бізнесу

За інформацією Київської торгово-промислової палати у підприємців є можливість брати участь у міжнародних програмах та проектах.
Зокрема, Австрійська програма партнерства «Україна-Австрія: експорт у країни ЄС» (зі стажуванням у Відні) показує хороші результати та позитивний досвід для її учасників. Програма включає: навчання у Києві з австрійськими експертами (з модулі, тестування та диплом) з перекладом та матеріалами, сприяння пошуку партнерів, розробка індивідуальної програми візиту в Відень.
Крім того, служба старших експертів надає експертну допомогу в усьому світі. З їхньої допомоги підприємства можуть запросити для вирішення певних технологічних або комерційних завдань досвідченого німецького експерта, який буде працювати на підприємстві від трьох тижнів до декількох місяців на добровільній та безоплатній основі.
Більш детальну інформацію про нові можливості залучення експертної допомоги та розширення ринків збуту у країни ЄС можна дізнатись за телефоном (044) 235-82-96. Контактна особа – Леся Засульська (е-mail: lesya.z@kcci.org.ua).

Управління регіонального розвитку
районної державної адміністрації
   Онлайн путівник

 
Телефон: (03352) 5-22-16
Тел/Факс: (0332) 77-29-59
Адреса: 45000 м. Ковель,
вул. Незалежності 73
 
Веб-студія «Терен» © Copyright Ковельська районна державна адміністрація