Шановні відвідувачі, щиро вітаємо Вас на офіційному веб-сайті Ковельської районної державної адміністрації!
 
 
 
 
   
31 березня 2018 року
Шановні жителі Ковельщини!  
Вхід Господній в Єрусалим святкують в останню неділю перед Великоднем. За євангельською оповіддю, коли Ісус Христос воскресив з мертвих Лазаря, люди, які бачили це, повірили, що він дійсно Син Божий. Коли Ісус в’їжджав на віслюкові до Єрусалима, то люди, вшановуючи його, встеляли дорогу своїм одягом, а також пальмовим гіллям. Відтоді на згадку про цю подію віруючі напередодні свята несуть до церкви зелені гілочки дерев. У нас таким деревом стала верба, як відображення особливостей природи України.
Вебна неділя - це передвісником Великодня - сонячне і  радісне свято. Надворі стає все тепліше, усе навколо зеленіє, люди несуть до церкви пухнасті вербові котики… За тиждень — Великдень! 
Щиро вітаю усіх жителів Ковельщини з Вербною неділею! Нехай  із освяченим вербовим гіллям у Ваші домівки увійдуть мир та Божа благодать. 
Бажаю усім  міцного здоров'я, щастя, радості, благополуччя, сімейного затишку, любові та уваги від близьких, добра та наснаги на успішні починання. Нехай Ваші серця наповняться світлом духовності та святої чистоти, надією  та вірою на мирне майбутнє та розквіт нашої рідної України.

Зі святом!
З повагою,
Віктор Козак, голова районної державної адміністрації  
   Онлайн путівник

 
Телефон: (03352) 5-22-16
Тел/Факс: (0332) 77-29-59
Адреса: 45000 м. Ковель,
вул. Незалежності 73
 
Веб-студія «Терен» © Copyright Ковельська районна державна адміністрація