Шановні відвідувачі, щиро вітаємо Вас на офіційному веб-сайті Ковельської районної державної адміністрації!
 
 
 
 
   
31 березня 2018 року
Шановні жителі Ковельщини  - віряни римо  – католицького обряду! 
Вітаємо Вас зі Світлим Святом Христового Воскресіння, нехай передзвін великодніх дзвонів принесе Вам лише благі вісті, нехай Ваші серця наповняться радістю, хай віра допомагає Вам долати труднощі.
З нагоди Величного Свята Воскресіння Христового прийміть найщиріші побажання Божого благословення, здоров'я і добробуту!
Сердечно бажаємо, щоб переможний дух надії, радості, всепрощення і надалі супроводжували Вас і Ваші родину, давав сили, енергію, наснагу для добрих і корисних справ на добробут і процвітання нашої рідної України.
Бажаємо  усім радісного Великодня, доброго здоров’я, примноження любові, родинного затишку, злагоди у відносинах з ближніми. Усім нам і цілій Україні – близької перемоги та справедливого миру! З Божою поміччю український народ подолає агресора, який з війною прийшов у наш дім, і ми вийдемо переможцями з нинішніх випробувань. Адже на боці України є правда, а там де правда – там Бог і перемога. 
Тож нехай  Господь Бог не обходить усіх нас  своєю милістю і дарує мир  кожній душі, кожному дому і нашій неньці Україні.

                         Христос Воскрес! Воістину Воскрес!
З повагою,
Віктор Козак, голова Ковельської райдержадміністрації
Андрій Броїло, голова Ковельської районної ради


   Онлайн путівник

 
Телефон: (03352) 5-22-16
Тел/Факс: (0332) 77-29-59
Адреса: 45000 м. Ковель,
вул. Незалежності 73
 
Веб-студія «Терен» © Copyright Ковельська районна державна адміністрація