Шановні відвідувачі, щиро вітаємо Вас на офіційному веб-сайті Ковельської районної державної адміністрації!
 
 
 
 
   
30 березня 2018 року
Сьогодні, 30 березня 2018 року, на базі опорного освітнього закладу «Навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - гімназія» смт Голоби» відбувся семінар директорів опорних освітніх закладів, привітати учасників якого завітав голова райдержадміністрації Віктор Козак.
Тема заходу - створення сучасного освітнього середовища – шлях до Нової української школи. У його рамках відбулася презентація досвіду роботи педагогічного колективу ООЗ «НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.-гімназія» смт Голоби» у згаданому напрямку.
Семінар відкрила методист з питань загальної середньої освіти атестації педагогічних працівників відділу дошкільної, загальної середньої та вищої освіти управління освіти, науки та молоді облдержадміністрації Ольга Богданович.
У відкритті взяв участь голова райдержадміністрації Віктор Козак, котрий звернувся до присутніх із вітальним словом. У своєму виступі керівник виконавчої гілки влади району наголосив на важливості реформування освіти – упровадженні європейської системи та, власне, про конструктивний її зв’язок із процесом децентралізації:
- Децентралізація — це невідворотний процес українського майбутнього, у рамках якої велика увага приділяється галузям освіти. Багато зроблено за рахунок фінансової підтримки держави щодо покращення матеріально-технічної бази закладів освіти, зокрема – можемо переконатися в цьому і на прикладі цього навчального закладу. – мовив Віктор Теодосійович, а також зазначив, що на території району створено 5 опорних шкіл. – Багато буде зроблено для підвищення кваліфікації педагогів. Із початком нового навчального року на теренах Ковельщини, як і на території цілої держави, стартує програма Нова українська школа, що передбачає впровадження нового державного стандарту у галузі початкової освіти. Освіти, максимально наближеної до дитини, спрямованої на те, щоби допомогти розкрити та розвинути здібності, таланти і можливості кожного учня.
Про перспективи розвитку Голобської ОТГ розповів селищний голова Сергій Гарбарук, а про Нову українську школу у контексті розвитку громади повідала начальник гуманітарного відділу виконавчого комітету селищної ради Ірина Руднік.
Директор опорного освітнього закладу «Навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - гімназія» смт Голоби» Наталія Хом’як представила учасникам семінару інформацію щодо управлінського аспекту створення сучасного освітнього середовища в галузі освіти.
Опісля роботу організували у формі презентацій. Вчителі тутешнього закладу освіти репрезентували як теорію, так і практику реалізації концепції у різній формі – практичних занять, дискусійних клубів, дослідницьких лабораторій, майстер-класів, літературно-мистецьких композицій тощо.

Відділ з питань внутрішньої та інформаційної
політики апарату райдержадміністрації
   Онлайн путівник

 
Телефон: (03352) 5-22-16
Тел/Факс: (0332) 77-29-59
Адреса: 45000 м. Ковель,
вул. Незалежності 73
 
Веб-студія «Терен» © Copyright Ковельська районна державна адміністрація