Шановні відвідувачі, щиро вітаємо Вас на офіційному веб-сайті Ковельської районної державної адміністрації!
 
 
 
 
   
30 березня 2018 року
Нещодавно, 27 березня 2018 року, на базі ЗОШ І-ІІІ ст. с. Білин відбувся районний семінар – тренінг для вчителів біології на тему: «Методи формування позитивної мотивації до вивчення біології в умовах сучасного освітнього процесу». 
Учасники методичного заходу ознайомились із системою роботи вчителя біології  Наталії Брагнюк, яка окреслила напрями реалізації наскрізних ліній програм предметів природничого циклу засобами позакласної роботи. Вихованці біологічного гуртка «У царстві матінки природи» презентували учнівський екологічний проект «Збережемо природу разом». Вчителі біології закладів загальної середньої освіти району відвідали відкритий позакласний захід - учнівську  конференцію «Вода – джерело життя», на якій учні 8 – 11 класів загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. с. Білин розкрили  важливість збереження та охорони водних об’єктів. В доступній формі школярі обговорили проблеми забруднення озер, що розташовуються на території села Білин, та запропонували заходи з покращення екологічної ситуації цих природних об’єктів.
З метою підвищення фахової майстерності педагогів, удосконалення їх професійних компетенцій  було проведено тренінги. Цей метод активного навчання дозволяє залучити до роботи усіх учасників заходу.  На тренінгу «Формування екологічної свідомості через емоційно – вольову сферу», який провела Катерина Смаль, соціальний педагог школи, вчителі біології створили екологічні портрети сучасних учнів та їх батьків, вчителів та чиновників. Педагоги розглянули методи та прийоми, що можна застосовувати на уроках природничих дисциплін, для реалізації змістової лінії сучасних освітніх програм «екологічне виховання». На тренінгу «Завдання на класифікацію об’єктів і явищ як один із засобів формування дослідницьких умінь учнів», який провела Лариса Дятел, методист районного методичного кабінету, було продемонстровано типи різних завдань для учнів, за допомогою яких формуються біологічні компетенції. Завдання даного типу сприяють розвитку уміння порівнювати, систематизувати, аналізувати та використовувати протягом усього курсу вивчення біології, поступово підвищуючи рівень їх складності. Вчителі біології здобули навички створювати такі типи завдань для учнів середньої і старшої школи.
Учасники семінару – тренінгу мали можливість ознайомитись із матеріально – методичною базою кабінетів природничих дисциплін школи села Білин. Екскурсію по закладу провела директор Світлана Степанюк, заслужений вчитель України. У своєму виступі керівник наголосила на важливості проведення позакласної роботи з біології у школі та відзначила роботу педагогічного колективу щодо поповнення  дидактичними  матеріалами навчальних кабінетів.
Підсумок роботи на семінарі підвела Лариса Дятел та вручила сертифікати кожному учаснику методичного заходу.  

Районний методичний кабінет
відділу освіти райдержадміністрації
   Онлайн путівник

 
Телефон: (03352) 5-22-16
Тел/Факс: (0332) 77-29-59
Адреса: 45000 м. Ковель,
вул. Незалежності 73
 
Веб-студія «Терен» © Copyright Ковельська районна державна адміністрація