Шановні відвідувачі, щиро вітаємо Вас на офіційному веб-сайті Ковельської районної державної адміністрації!
 
 
 
 
   
З метою покращення якості надання адміністративних послуг для жителів ОТГ...
Сьогодні, 20 березня 2018 року,  в райдержадміністрації обговорили умови участі об’єднаних територіальних громад у проекті «U-LEAD» з Європою» - міжнародній програмі, яка фінансується ЄС та країнами-членами Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею та Швецією і має на меті покращення якості надання адміністративних послуг для населення.
Як відомо, існують різні моделі надання адміністративних послуг.  Найбільш поширеними наразі стали Центри надання адміністративних послуг — ЦНАП. Зазвичай це спеціально облаштоване
приміщення, у якому є можливість отримати широкий спектр адміністративних послуг у комфортних умовах. Проте, коли йдеться про надання послуг у громадах, які включають багато населених пунктів, то доволі актуальними стають проекти, що реалізуються за підтримки Програми «U-LEAD» з Європою» та передбачають створення мобільних ЦНАП, які діють на базі  спеціального авто, повністю облаштованого місцями для  адміністраторів та відвідувачів, де надаються послуги у форматі «єдиного вікна» безпосередньо в селищах та селах. Така модель успішно зарекомендувала себе в європейських практиках,  є абсолютною новинкою для України та вкрай 
необхідною для тих громад, у складі яких є багато віддалених невеликих населених пунктів, де неефективно або неможливо облаштувати стаціонарні приміщення.
Відтак, про наміри  участі ОТГ району  в проекті «U-LEAD» з Європою», щодо підготовки відповідних проектних заявок Дубівською та Колодяжненською ОТГ, в рамках діючої угоди про співпрацю з центром  надання адміністративних послуг райдержадміністрації, говорили сьогодні під час робочої зустрічі голови райдержадміністрації Віктора Козака із начальником відділу з питань організації діяльності центру надання адміністративних послуг райдержадміністрації Наталією Прядун, Дубівським сільським головою Романом Троцюком, Колодяжненським сільським головою Віталієм Кашиком та іншими представниками об’єднаних територіальних громад.

Відділ з питань внутрішньої та інформаційної
політики апарату райдержадміністрації
   

 
Телефон: (03352) 5-22-16
Тел/Факс: (0332) 77-29-59
Адреса: 45000 м. Ковель,
вул. Незалежності 73
 
Веб-студія «Терен» © Copyright Ковельська районна державна адміністрація