Шановні відвідувачі, щиро вітаємо Вас на офіційному веб-сайті Ковельської районної державної адміністрації!
 
 
 
 
   
12 березня 2018 року
Відбулося публічне представлення інформації
У зв’язку з застосуванням програмно-цільового методу у бюджетному процесі на рівні районного бюджету з 2017 року та відповідно до пункту 5 статті 28 Бюджетного кодексу України, 12 березня 2018 року в залі засідань райдержадміністрації, відбулося публічне представлення шістьма головними розпорядниками коштів районного бюджету інформації за 2017 рік про виконання бюджету за 42-ма бюджетними програмами та показниками, бюджетні призначення щодо яких визначені рішенням про місцевий бюджет.
У засіданні взяли участь голова райдержадміністрації Віктор Козак, голова районної ради Андрій Броїло, керівники  та працівники структурних підрозділів  райдержадміністрації,  районних служб,   депутати районної ради. З інформацією виступили начальник фінансового управління райдержадміністрації Світлана Карпюк та головні розпорядники коштів - керівники бюджетних установ. Світлана Семенівна у своєму виступі відмітила, що при формуванні бюджету застосовується програмно-цільовий метод. Це передбачено стратегією розвитку системи управління державними фінансами, схваленої розпорядженням Кабінету Міністрів України від 01 серпня 2013 року № 774-р та наказу Міністерства фінансів України “Про деякі питання запровадження програмно-цільового методу складання та виконання місцевих бюджетів” від 28 серпня 2014 року № 836. При програмно-цільовому методі готуються паспорти бюджетних програм, тобто документи, які безпосередньо визначають мету, завдання, відповідальних виконавців, результативні показники та інші характеристики відповідно до призначення, встановленого рішенням про місцевий бюджет. На 2018 рік розроблено і затверджено головними розпорядниками коштів 42 паспорти бюджетних програм. За 2017 рік складено 42 звіти про виконання.
Представлення здійснювалось відповідно до вимог та за формою встановленими Міністерством фінансів України (наказ МФУ від 01 грудня 2010 року №1489). Публікація інформації про виконання бюджету за бюджетними програмами та показниками здійснена на офіційному сайті райдержадміністрації.

Відділ з питань внутрішньої та інформаційної
політики апарату райдержадміністрації
   Онлайн путівник

 
Телефон: (03352) 5-22-16
Тел/Факс: (0332) 77-29-59
Адреса: 45000 м. Ковель,
вул. Незалежності 73
 
Веб-студія «Терен» © Copyright Ковельська районна державна адміністрація