Шановні відвідувачі, щиро вітаємо Вас на офіційному веб-сайті Ковельської районної державної адміністрації!
 
 
 
 
   
12 березня 2018 року
У рамках Чемпіонату Ковельського району з волейболу серед чоловічих команд колективів фізкультури підприємств, організацій, установ, сіл, селищ, сільських рад та ОТГ району, 10-11 березня 2018 року відбулися зональні змагання з волейболу.
Змагання організовують з метою залучення сільського населення до занять волейболом, виявлення кращих команд для участі у змаганнях вищого рівня та й загалом – популяризації і розвитку волейболу у сільській місцевості.
Згідно правил, зональні змагання розділяють на підгрупи. У підгрупах ігри проводяться з 3-х партій до двох перемог однієї з команд. Відтак до фінальної частини змагань виходять команди, що посіли в групових змаганнях 1-ші місця.
Цього разу змагалися на базі спортивних залів закладів загальної середньої освіти смт Голоби, с. Пісочне, с. Зелена та с. Скулин. До участі долучилися команди-представники Голобської, Велицької об’єднаних територіальних громад, сіл Любитів, Велицьк, Доротище, Пісочне, Поворськ, Скулин, Волошки, Білин, Зелена, Тойкут, Дубове та селища Люблинець.
У підсумку, перемогу вибороли команди: ТзОВ «Вілена М» (с. Доротище), ФГ «Волошка» (с. Волошки) та команди із смт Люблинець та с. Зелена. Саме вони візьмуть участь у фіналі Чемпіонату Ковельського району з волейболу серед чоловічих команд, що відбудеться 25 березня 2018 року у с. Зелена.
 
Відділ з питань внутрішньої та інформаційної
політики апарату райдержадміністрації    
   Онлайн путівник

 
Телефон: (03352) 5-22-16
Тел/Факс: (0332) 77-29-59
Адреса: 45000 м. Ковель,
вул. Незалежності 73
 
Веб-студія «Терен» © Copyright Ковельська районна державна адміністрація