Шановні відвідувачі, щиро вітаємо Вас на офіційному веб-сайті Ковельської районної державної адміністрації!
 
 
 
 
   
8 березня 2018 року
Шановні, чарівні, любі, милі й привітні жінки! 

Так уже повелося: все найсвітліше, що є у нашому житті, щастя, радість, кохання – пов’язане з Жінкою – берегинею роду людського. Тому від щирого серця прийміть найщиріші вітання з прекрасним святом Весни, Любові, Краси – Міжнародним жіночим днем! Кожна жінка це - неповторна квітка в саду життя.
Жінка, як природа, милує око, дарує красу, дає життя. Але, як і природа, сильна.   Сучасна жінка – не лише уособлення ніжності, тепла й любові. Прекрасна половина – лідери, політики, державотворці та професіонали справи. Жінки – у лавах Української армії, у волонтерських рядах. При цьому їм вдається вправно тримати ще й домашній тил: бути турботливими матерями, люблячими дружинами, вірними друзями.  
Зичимо, щоб у кожній жіночій долі, і не тільки у святкові дні, було сонячно й затишно. Нехай буде більше посмішок на ваших обличчях і безхмарних весняних днів у житті. Щастя Вам, нев’янучої молодості і краси, надії і любові, добра і сонця у ваші родини і серця. Міцного здоров’я Вам та Божого благословення у всьому, дорогі Берегині українського роду!
 
З повагою,
Віктор Козак, голова Ковельської районної державної адміністрації, 
Андрій Броїло, голова Ковельської районної ради 
   Онлайн путівник

 
Телефон: (03352) 5-22-16
Тел/Факс: (0332) 77-29-59
Адреса: 45000 м. Ковель,
вул. Незалежності 73
 
Веб-студія «Терен» © Copyright Ковельська районна державна адміністрація