Шановні відвідувачі, щиро вітаємо Вас на офіційному веб-сайті Ковельської районної державної адміністрації!
 
 
 
 
   
7 березня 2018 року
Жінок-військовослужбовців привітали зі святом весни.
Командування та особовий склад  Поворської військової частини  А1547 доклали максимум зусиль, аби  свято весни було незабутнім для жінок – військовослужбовців.
Напередодні 8 Березня представниці  прекрасної  статі  приймали святкові вітання,  як від своїх колег-чоловіків,  так і від представників районної та місцевої влади. Сьогодні жінки змінили свій звичний військовий одяг і  завітали на урочистості, влаштовані на їх честь, у святкових сукнях, які додавали ще більшої привабливості, ніжності  та чарівності. 
На сьогодні в Збройних Силах  України на різних посадах проходять службу 24 тисячі жінок – військовослужбовців, з яких більше 2 тисяч - 
це офіцери. Понад  7 тисяч жінок є учасниками  бойових дій на сході країни, з яких 116 за мужність і героїзм нагороджені державними нагородами. Унікальність Поворської військової частини в тому, що особовий склад на 50 відсотків становлять  саме жінки, які  не лише берегині
своїх сімей, а й справжній приклад відваги, мужності, героїзму та патріотизму. Гордістю військової  частини  є старший солдат Іванна Бахарєвана, яка нині проходить службу на посаді старшого механіка засекреченого зв’язку  і зразково виконує свій конституційний обов’язок по захисту територіальної цілісності України в складі сухопутних військ  Збройних Сил України. Хвала і слава таким мужнім та безстрашним жінкам!  Жінки - військовослужбовці  задіяні майже в 
усіх сферах життєдіяльності військової частини і по - жіночому наповнюють  кольоровими барвами  непросте військове життя.
Щирі вітання з прийдешнім святом весни  лунали на адресу жінок – військовослужбовців 
від керівництва військової частини, голови райдержадміністрації Віктора Козака, голови
районної ради Андрія Броїла, Поворського сільського голови Сергія Семенюка. 
«Ви такі гарні, ніжні, тендітні є справжнім уособленням незламної сили духу та високої стійкості.Нехай весна живе у Вашому серці щодня, за будь-якої погоди та при будь-якому настрої. 
Бажаю Вам міцного здоров’я, великого жіночого щастя, добра, любові. Нехай у Вашому домі будуть спокій та добробут, Ваші серця будуть 
зігріті теплом та повагою рідних і близьких, нехай служба буде легкою і мирною», - це окремі рядки із вітальної промови  Віктора Козака. 
Впродовж святкового заходу звучали не лише привітання та щирі побажання, були вручені відзнаки, нагороди та зрештою усім жінкам подаровані запашні весняні квіти. 
Посмішки та хороший настрій панував впродовж усього заходу. А по завершенню урочистостей відбувся святковий концерт.
 

 

   
   
Відділ з питань внутрішньої та інформаційної
політики апарату райдержадміністрації 

   

 
Телефон: (03352) 5-22-16
Тел/Факс: (0332) 77-29-59
Адреса: 45000 м. Ковель,
вул. Незалежності 73
 
Веб-студія «Терен» © Copyright Ковельська районна державна адміністрація