Шановні відвідувачі, щиро вітаємо Вас на офіційному веб-сайті Ковельської районної державної адміністрації!
 
 
 
 
   
6 березня 2018 року
Роман Кульцман узяв участь у засіданні ради оборони області у режимі відеоселекторного зв’язку
 
У рамках заходу відбулося інформування про виконання завдань Генерального штабу Збройних Сил України та про їхні особливості.
Під керівництвом голови ради оборони області – голови облдержадміністрації Володимира Гунчика засідання ради оборони області відбулося сьогодні, 6 березня 2018 року.
У вступному слові Володимир Петрович наголосив: взаємодія та координація зусиль військовиків, представників влади та правоохоронних органів необхідна у напрямку виконання завдань призову на строкову військову службу, службу за контрактом та  комплектування 14-ої бригади.
Про хід виконання завдань вищого керівництва держави та Генерального штабу Збройних Сил України щодо комплектування військових частин в цілому та військової частини А1008 зокрема кандидатами на військову службу за контрактом у 2018 році поінформував військовий комісар обласного військкомату Роман Кулик.
-    Більшість районів демонструють позитивну динаміку виконання завдань, - зауважив Роман Анатолійович.
Потому Роман Кулик ознайомив із особливостями проведення заходів цьогорічного весняного призову громадян на строкову військову службу. Поставлене завдання – призову 425 осіб на область – уже розподілено між районами.
Доволі активно на засіданні ради оборони порушували тему ухиляння від несення військової служби, про вжиті заходи з метою виявлення ухилянтів, про відповідальність за згадане правопорушення. За словами Романа Кулика, 955 чоловіків, що переховувалися від військових комісарів, розшукано та притягнено до адміністративної відповідальності, проти 18 – ведеться досудове слідство у рамках порушення кримінальної відповідальності.
Володимир Гунчик акцентував на тому, що відповідна робота вперше цьогоріч проводитиметься у рамках децентралізації, бо якщо, згідно закону, оповіщення призовників раніше здійснювали сільські та селищні голови, то в законодавстві нема поняття «старости». Тож наголосив, що варто обговорити це питання із головами об’єднаних територіальних громад.
Військовий комісар обласного комісаріату повідомив, що область виконала завдання щодо поставки мобілізаційних ресурсів у окремі військові частини для проведення військових зборів військовозобов’язаних оперативного резерву 1-ї та 2-ї черги.
Насамкінець прозвучало питання про ситуацію в Збройних Силах України щодо самовільного залишення військових частин або місць служби військовослужбовцями в цілому та вихідцями із Волинської області зокрема та заходи покращення ситуації та попередження згаданих порушень у майбутньому. Зачитали звернення Рівненського зонального відділу Військової служби правопорядку у Збройних Силах України до осіб, що самовільно залишили військові частини, аби ті повернулися та пояснили причини свого вчинку, чим посприяли би слідству та зняли або пом’якшили собі відповідальність за відповідне правопорушення.
 За словами Романа Кулика, 271 військовослужбовець самовільно залишив місце служби станом на сьогодні. 133 справи внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань.
-    95 військовослужбовців, котрі повернулися і сприяли слідству, були звільнені від покарання, - повідомив Роман Анатолійович.
Відділ з питань внутрішньої та інформаційної
політики апарату райдержадміністрації
   Онлайн путівник

 
Телефон: (03352) 5-22-16
Тел/Факс: (0332) 77-29-59
Адреса: 45000 м. Ковель,
вул. Незалежності 73
 
Веб-студія «Терен» © Copyright Ковельська районна державна адміністрація