Шановні відвідувачі, щиро вітаємо Вас на офіційному веб-сайті Ковельської районної державної адміністрації!
 
 
 
 
   
6 березня 2018 року
6 березня в залі засідань райдержадміністрації під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Романа Кульцмана відбулося засідання оргкомітету з відзначення Дня українського добровольця. В засіданні взяли участь голова районної ради Андрій Броїло, заступник голови районної ради Олександр Пасенковський,   начальники відділів райдержадміністрації, представники добровольчих батальйонів.
Перший заступник голови райдержадміністрації Роман Кульцман наголосив, що День українського добровольця запроваджено для вшанування мужності та героїзму захисників незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України. Це свято сприяє зміцненню патріотичного духу, посиленню суспільної уваги до учасників добровольчих формувань.
Роман Ярославович ознайомив присутніх з планом заходів з відзначення в районі Дня українського добровольця. В ході засідання було вирішено провести районний захід з нагоди Дня українського добровольця 14 березня о 12.30 год. в Будинку культури с. Зелена за участю представників районної влади, місцевого самоврядування, духовенства, політичних партій та громадських організацій, учасників добровольчих батальйонів, волонтерів, учасників АТО.   
14 березня відбудеться покладання квітів до пам’ятного знаку «Борцям за волю України», Стели пам’яті на честь загиблих земляків-жителів Ковельщини. В населених пунктах району пройдуть тематичні заходи з покладанням квітів до пам’ятних знаків та місць поховань ковельчан, які загинули під час антитерористичної операції. В закладах загальної середньої освіти району відбудуться тематичні уроки, виховні години, зустрічі з учасниками добровольчих батальйонів, інші заходи, присвячених Дню українського добровольця. У закладах культури будуть проведені  культурно-мистецькі та інформаційно-просвітницькі заходи.  
Нагадаємо, День добровольця в Україні відзначається вже вдруге.  Як підкреслив Роман Кульцман, важливо, аби він став символом справжнього об'єднання людей доброї волі, які боронять рідну землю від ворога.
 
Відділ з питань внутрішньої та інформаційної
політики апарату райдержадміністрації
   Онлайн путівник

 
Телефон: (03352) 5-22-16
Тел/Факс: (0332) 77-29-59
Адреса: 45000 м. Ковель,
вул. Незалежності 73
 
Веб-студія «Терен» © Copyright Ковельська районна державна адміністрація