Шановні відвідувачі, щиро вітаємо Вас на офіційному веб-сайті Ковельської районної державної адміністрації!
 
 
 
 
   
5 березня 2018 року
Сьогодні в Ковельській студії відеоселекторного зв’язку учасниками оперативної наради у голови облдержадміністрації Володимира Гунчика були: голова райдержадміністрації Віктор Козак,  перший заступник голови райдержадміністрації Роман Кульцман, голова районної ради Андрій Броїло, заступник голови ради Олександр Пасенковський, керівники профільних структурних підрозділів райдержадміністрації, в овальному залі обласної ради - керівники структурних підрозділів облдержадміністрації та її апарату, територіальних органів міністерств та інших центральних органів виконавчої влади  області. 
На початку роботи голова облдержадміністрації подякував представникам виконавчої вертикалі влади на місцях за ефективну роботу, адже  на Волині досить швидко
відпрацювали рішення антикризового енергетичного штабу щодо локалізації можливої енергетичної кризи в Україні, яка могла виникнути через несанкціоновані дії Російської Федерації. 
Потому Володимир Петрович зауважив, що незабаром температурні показники помітно зростуть. Відтак є реальна загроза підтопленню територій. Необхідно проаналізувати ситуацію та вжити усіх заходів, аби запобігти підтопленню населених пунктів.
В свою чергу начальника відділу роботи зі зверненнями громадян управління справами апарату облдержадміністрації Оксана Матвійчук звітувала про роботу із зверненнями громадян в облдержадміністрації у 2017 році. Відтак  до обласної, районних державних 
адміністрацій та органів місцевого самоврядування упродовж 2017 року надійшло близько 8 тисяч звернень від 14 тис. осіб. Найчастіше зверталися жителі Ківерцівського, Луцького та Горохівського районів. Анлізуючи звернення громадян перше місці посідають питання соціального захисту, друге місце - комунальне господарство, а на третьому – питання транспорту, медицини, впровадження реформ, питання аграрної політики та земельних відносин посідають в область лише п’яте місце. Посадовець акцентувала увагу  присутніх на потребі активізувати відповідну роботу із зверненнями громадян в об'єднаних територіальних громадах та  проаналізувати проведення прийомів громадян керівників ОТГ. 
Піід час наради  заступник начальника головного управління Державної фіскальної
 служби в області Богдан Шинкарчук повідомив, що фахівці управління Державної фіскальної служби у Волинській області постійно моніторять фінансово-господарську діяльність підприємств, які боргують виплату заробітної плати. Так,  у 2017 році виявлено 41 платника, який допускав заборгованість заробітної плати працівникам. За результатами спільних дій у минулому році 40 підприємств погасили борг у сумі 44 млн грн.  Впродовж 2017 року проведено низку перевірок, під час яких суб’єктами господарювання встановлено 66 порушень Податкового законодавства при виплаті заробітної плати. Як наслідок,  до бюджету додатково нарахували 5,6 млн грн податку на доходи фізичних осіб, разом із штрафними санкціями. Однак, на 1 січня 2018 року, заборгованість з виплати заробітної плати, облікованої у 26 платників, склала 19, 2 млн грн. Упродовж 2017 року вона зросла на 14, 8 млн. грн.

Відділ з питань внутрішньої та інформаційної
політики апарату райдержадміністрації  
   



Онлайн путівник

 
Телефон: (03352) 5-22-16
Тел/Факс: (0332) 77-29-59
Адреса: 45000 м. Ковель,
вул. Незалежності 73
 
Веб-студія «Терен» © Copyright Ковельська районна державна адміністрація