Шановні відвідувачі, щиро вітаємо Вас на офіційному веб-сайті Ковельської районної державної адміністрації!
 
 
 
 
   
5 березня 2018 року
Ефективне ведення сільського господарства
 
Гарний господар дбає про свій врожай з городу, а для цього йому просто необхідно придбати тільки якісне насіння, надійні засоби захисту врожаю та необхідний інвентар. Тим паче, що з кожним роком зробити це простіше та зручніше, якщо знайти надійного партнера та «помічника», який забезпечить ваше господарство хорошим врожаєм.
Однією з таких є компанія «ТД Агрогід», яка поставила за свою мету в роботі — постійний розвиток, вдосконалення роботи, досягнення високих цілей. І для цього в них є все необхідне: багаторічний досвід роботи, професійна команда спеціалістів, надійні постачальники та партнери, індивідуальний підхід до кожного клієнта та постійне вдосконалення сервісу.
5 березня 2018 року директор ТД «Агрогід»  Ірина Глушейко провела семінар «Ефективне ведення сільського господарства» для безробітних жителів сільської місцевості  на базі Ковельського центру розвитку підприємництва.
Пані Ірина розповіла про методи покращення врожаю, ознайомила з  продукцію відомих брендів Bejo, YARA, JOHN DEERE, BASF та ціновою політикою підприємства. Фахівець наголосила, що у боротьбі з шкідливими організмами насамперед треба застосовувати агротехнічні прийоми, механічні методи, біологічні засоби і тільки в тому випадку, якщо вони не дають бажаних результатів - хімічні, дотримуючись встановлених регламенти та заходи безпеки.
Для запобігання виникнення резистентності (звикання шкідливих організмів) препарати при використанні слід чергувати.
Хімічні засоби захисту рослин від шкідників, хвороб і бур'янів мають загальну назву - пестициди. Залежно від призначення вони умовно поділяються на групи, основні з них:
- Інсектициди - засоби боротьби з комахами-шкідниками;
- Фунгіциди - засоби боротьби з грибними хворобами рослин;
- Гербіциди - засоби боротьби з бур'янами рослинами.Присутні
Безробітні отримали багато роздаткових матеріалів по захисту рослин та каталоги продукції від ТД «Агрогід».
 
Ковельський МРЦЗ  
   Онлайн путівник

 
Телефон: (03352) 5-22-16
Тел/Факс: (0332) 77-29-59
Адреса: 45000 м. Ковель,
вул. Незалежності 73
 
Веб-студія «Терен» © Copyright Ковельська районна державна адміністрація