Шановні відвідувачі, щиро вітаємо Вас на офіційному веб-сайті Ковельської районної державної адміністрації!
 
 
 
 
   
5 березня 2018 року
5 березня голова райдержадміністрації Віктор Козак  провів щотижневу оперативну нараду з начальниками управлінь, відділів райдержадміністрації, територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади, окремих підприємств, установ та організацій району. В нараді взяли участь голова районної ради Андрій Броїло, перший заступник голови райдержадміністрації Роман Кульцман, заступник голови районної ради Олександр Пасенковський.
Заступник начальника Ковельського МРВ УДСНС України у Волинській області Володимир Войтанік доповів про надзвичайні ситуації в районі та заходи з їх ліквідації. Зокрема, в с. Облапи в наслідок порушення правил пожежної безпеки при експлуатації пічного опалення відбулося загорання дерев’яного житлового будинку, в с. Вербка виникла пожежа житлового приміщення в наслідок порушення правил пожежної безпеки під час монтажу димаря, а також при необережному поводженні з вогнем жителя с. Вербка виникло загорання дерев’яних будматеріалів (дошок).
Про підтримку галузі АПК у 2018 році з Державного бюджету (за  результатами навчання з питань розвитку галузі агропромислового комплексу) доповіла заступник начальника управління-начальник відділу агропромислового розвитку управління регіонального розвитку  райдержадміністрації Тетяна Шавлай. Посадовець зазначила, що з державного бюджету передбачено 6,3 млрд. грн. на програми державної підтримки в галузі АПК. Значна частина коштів – 4 млрд. грн. буде спрямовано на розвиток галузі тваринництва, 1 млрд. грн. – на розвиток фермерських господарств та їх кооперацію, 945 млн. грн. – здешевлення сільськогосподарської техніки та обладнання та 300 млн. грн. – розвиток садівництва та виноградарства. Громадянам, які утримують молодняк ВРХ надаватимуть дотацію в сумі 2500 грн. на голову молодняка ВРХ протягом року (до досягнення 12 місячного віку).
Для фермерських господарств з державного бюджету передбачено 1 млрд. грн. (постанова КМУ від 7 лютого 2018 р. №106). Для сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів будуть співфінансувати проекти, що реалізуються в галузі садівництва, ягідництва, заготівлі молока та м’яса, будівництва овоче- та фруктосховищ. Зокрема, 70% витрат (не більше 3 млн. грн. на один кооператив) на придбання обладнання зберігання та переробки сільськогосподарської продукції компенсує держава, 30% + ПДВ – обслуговуючий кооператив.     Здешевлення сільськогосподарської техніки та обладнання в розмірі 25% (постанова КМУ від 7 лютого 2018 року № 86). Підтримка розвитку садівництва та виноградарства (Постанова КМУ від 7 лютого 2018 р. № 104). За цією програмою компенсуються 80% вартості сертифікованих саджанців.
Голова райдержадміністрації Віктор Козак дав доручення управлінню регіонального розвитку  райдержадміністрації донести цю інформацію до населення району.
Про стан інфекційної захворюваності серед населення Ковельського району доповіла завідувач Ковельським міськрайонним відділом державної установи «Волинський обласний лабораторний центр МОЗ України» Людмила Маляр.  Людмила Сергіївна зазначила, що у 2018 році офіційно звернулось за медичною допомогою з приводу захворюваності на ГРВІ 4140 осіб, що становить 3,8% всього населення. За тиждень з 23 лютого по 1 березня по Ковельському району з приводу ГРВІ звернулося 716 осіб.      Показник захворюваності по району становить 654,3 на 100 тис. населення, що є на 37,7 % нижче від розрахункового епідпорогу району. Але у навчально-виховних закладах по Ковельському районі показник захворюваності різко зріс і перевищив епідемічний поріг (більше 20%), тому завідувачем Ковельським міськрайонним відділом державної установи «Волинський обласний лабораторний центр МОЗ України» було рекомендовано розглянути питання при можливості тимчасово призупинити навчальний процес у закладах середньої освіти смт Голоби, смт Люблинець, с. Дубове, с. Облапи, с.Тойкут, с.Веробка. Також посадовець наголосила, що підвищеної уваги потребують інфекції, що передаються капельним шляхом та ті, які керуються засобами специфічної імунопрофілактики: багряниця, кір. Станом на 2 березня зареєстровано 8 випадків кору. З метою недопущення розповсюдження кору серед населення розроблений та затверджений план заходів. «Також потребує уваги питання профілактики зооантропонозів, зокрема сказу. З початку 2018 року його випадків не зареєстровано. У 2017 році зареєстровано 213 звернень осіб за медичною допомогою з приводу покусів тварин, з них 79 особам призначено профілактичні щеплення», сказала Людмила Сергіївна.
Під час наради також були розглянуті питання щодо окремих послуг реєстрації земельної документації, документації інвестиційних проектів, наведення благоустрою придорожньої галузі та інші. По завершенню оперативної наради голова райдержадміністрації Віктор Козак проінформував  про заплановані заходи  на поточний тиждень, закликав усіх до активної участі в них.

Відділ з питань внутрішньої та інформаційної
політики апарату райдержадміністрації
   Онлайн путівник

 
Телефон: (03352) 5-22-16
Тел/Факс: (0332) 77-29-59
Адреса: 45000 м. Ковель,
вул. Незалежності 73
 
Веб-студія «Терен» © Copyright Ковельська районна державна адміністрація