Шановні відвідувачі, щиро вітаємо Вас на офіційному веб-сайті Ковельської районної державної адміністрації!
 
 
 
 
   
2 березня 2018 року
2 березня під головуванням голови облдержадміністрації Володимира Гунчика пройшло позапланове засідання обласного антикризового енергетичного штабу у відеоселекторному режимі.
В засіданні взяли участь голова райдержадміністрації Віктор Козак, голова районної ради Андрій Броїло, перший заступник голови райдержадміністрації Роман Кульцман, начальники управлінь, відділів райдержадміністрації.
Голова облдержадміністрації Володимир Гунчик зазначив, що Стокгольмський арбітражний трибунал ухвалив рішення на користь НАК «Нафтогаз України» щодо більшості важливих питань в спорі з ПАТ «Газпром». Натомість, росіяни припинили поставки газу до України.
Через те, що в Україні прийняли рішення про введення надзвичайного стану в галузі енергетики, волинським підприємствам, установам та організаціям було рекомендовано завтра, 3 березня, не працювати, задля економії енергоносіїв.
Голова Волинської облдержадміністрації Володимир Гунчик повідомив, що з 2 до 7 березня призупинять роботу заклади вищої, (професійно-технічної освіти) та загальної середньої освіти, а з 3 березня і заклади дошкільної освіти. Для органів виконавчої влади, місцевого самоврядування пропонують ввести скорочений робочий день з 9 до 16 години на вказаний термін, а також дати розпорядження енергопостачальним підприємствам вести ощадливий режим подачі енергоносіїв, не порушуючи цим режим роботи тепломереж. Заходи впроваджують з метою економії енергоносіїв, зважаючи на спробу Росії спровокувати енергетичну кризу в Україні.

Відділ з питань внутрішньої та інформаційної
політики апарат райдержадміністрації
   Онлайн путівник

 
Телефон: (03352) 5-22-16
Тел/Факс: (0332) 77-29-59
Адреса: 45000 м. Ковель,
вул. Незалежності 73
 
Веб-студія «Терен» © Copyright Ковельська районна державна адміністрація