Шановні відвідувачі, щиро вітаємо Вас на офіційному веб-сайті Ковельської районної державної адміністрації!
 
 
 
 
   
2 березня 2018 року
День відкритих дверей центру зайнятості для школярів
 
Другий семестр навчнального року Ковельський міськрайонний центр зайнятості розпочав з проведення Днів відкритих дверей для школярів Ковельщини. Протягом січня-лютого до центру зайнятості вже завітали учні ЗОШ№3, ЗОШ№13, Дубівської ЗОШ та ЗОШ №10.
У перший день весни, Ковельський міськрайонний  центр зайнятості гостинно відкрив двері для учнів10 класу Люблинецької спеціалізованої школи- інтернат.
Зустріла гостей головний спеціаліст відділу активної підтримки безробітних Людмила Волчук, яка поінформувала учнів про послуги служби зайнятості для школярів, можливість комп’ютерного тестування на вибір професії.
Увагу юнаків та дівчат  привернули професіографічні описи, інформація про учбові заклади регіону та інформаційні матеріалами, що знаходяться в куточку для молоді. Поряд з тим, діти отримали інформацію про перспективні професії та спеціальності, а також роздатковий матеріал на дану тематику.
Проведення таких профорієнтаційних заходів, в тому числі із транслюванням анімаційних відеороликів, сприяє формуванню у школярів реалістичних уявлень про ринок праці, усвідомлених дій, щодо майбутнього професійного навчання та працевлаштування.
Надалі фахівцем був проведений профорієнтаційний урок під назвою «Твій вибір –твоє майбутнє». Урок проходив з використанням пізнавальних профорієнтаційних матеріалів та психологічних тестів щодо вибору фаху. Всі гуртом  пригадали формулу вибору професії «хочу-можу-треба», а також те, що всі професії діляться на п’ять типів. Діти активно брали участь в профорієнтаційних іграх, вікторинах, а також ознайомились з професійним гороскопом та пройшли тестування.
Попереду на них чекає складне, зі своїми турботами доросле життя,  з багатьма питаннями, що необхідно буде вирішувати самостійно. Служба зайнятості прагне стати для дітей порадником та помічником в пошуках власного «місця під сонцем»
      
Ковельський МРЦЗ       
   Онлайн путівник

 
Телефон: (03352) 5-22-16
Тел/Факс: (0332) 77-29-59
Адреса: 45000 м. Ковель,
вул. Незалежності 73
 
Веб-студія «Терен» © Copyright Ковельська районна державна адміністрація