Шановні відвідувачі, щиро вітаємо Вас на офіційному веб-сайті Ковельської районної державної адміністрації!
 
 
 
 
   
1 березня 2018 року
Сьогодні, 01 березня 2018 року, у режимі відеоселекторного зв’язку, відбулося розширене засідання обласної міжвідомчої координаційно-методичної ради з правової освіти населення під керівництвом заступника голови облдержадміністрації Світлани Мишковець.
Наш район представляли перший заступник голови райдержадміністрації Роман Кульцман, заступник голови районної ради Олександр Пасенковський, начальник відділу юридичного забезпечення та з питань запобігання і виявлення корупції апарату райдержадміністрації Мирослава Поляк.  
У порядку денному було шість питань, котрі розглянули з метою організації подальшої роботи згаданого дорадчого органу, відповідних районних, міських міжвідомчих координаційно-методичних рад з правової освіти населення (далі – МКМР), управління юстиції, юридичних підрозділів виконавчих органів влади та місцевого самоврядування.
Першим – питання про склад обласної, районних, міських  МКМР із правової освіти населення, опісля мовилося про конкретні завдання з метою підвищення правої культури громадян.
Детально зупинилися на загальнонаціональному проекті «Я маю право!» та роботі головного територіального управління юстиції в області щодо його реалізації у 2018 році. Адже забезпечення виконання проекту потребує комплексу комунікаційних заходів щодо інформованості населення з питань прав людини, конституційних прав громадян та їх обов'язків. Передбачено проведення різного роду правоосвітніх заходів, котрі сприятимуть формуванню правової культури та правової свідомості у суспільстві.
Про конкретні, зроблені на згаданій ниві речі – організацію низки зустрічей на базі різних установ, вуличного інформування населення від дня старту проекту мовилося на засіданні ради її представниками.
Про надання безоплатної правової допомоги незахищеним верствам населення області розповів директор Регіонального центру з надання безоплатної воринної правової допомоги в області Ростислав Руденко,
На забезпеченні органами виконавчої влади та місцевого самоврядування своєчасного інформування про виконання плану заходів із реалізації в області просвітницького проекту «Я маю право!» у 2018 році та плану обласної МКМР з правової освіти населення на 2018 рік наголосила голова відповідного дорадчого органу Світлана Мишковець.
За підсумками засідання, на районні та міські рівні будуть надіслані рекомендації щодо реалізації розглянутих проектів та затверджених планів.
 
Відділ з питань внутрішньої та інформаційної
політики апарату райдержадміністрації
   Онлайн путівник

 
Телефон: (03352) 5-22-16
Тел/Факс: (0332) 77-29-59
Адреса: 45000 м. Ковель,
вул. Незалежності 73
 
Веб-студія «Терен» © Copyright Ковельська районна державна адміністрація