Шановні відвідувачі, щиро вітаємо Вас на офіційному веб-сайті Ковельської районної державної адміністрації!
 
 
 
 
   
1 березня 2018 року
Відповідно до розпорядження голови райдержадміністрації від 27 лютого 2018 року № 53 прийнято рішення про затвердження  детального плану території для будівництва та обслуговування індивідуального садового будинку, господарських будівель і споруд  на земельних ділянках, загальною площею 0,1266 га, розташованої за межах населеного пункту в межах Колодяжненської сільської ради Ковельського району Волинської області.
З розпорядженням та детальним планом території можна ознайомитись в секторі містобудування та архітектури райдержадміністрації.

«Відповідно до розпорядження голови райдержадміністрації від 27 лютого 2018 року № 54 прийнято рішення про затвердження  детального плану території для будівництва та обслуговування індивідуального садового будинку, господарських будівель і споруд  на земельній ділянці, загальною площею 0,0597 га, розташованої за межах населеного пункту в межах Колодяжненської сільської ради Ковельського району Волинської області.
З розпорядженням та детальним планом території можна ознайомитись в секторі містобудування та архітектури райдержадміністрації.

 Сектор містобудування та архітектури райдержадміністрації

   Онлайн путівник

 
Телефон: (03352) 5-22-16
Тел/Факс: (0332) 77-29-59
Адреса: 45000 м. Ковель,
вул. Незалежності 73
 
Веб-студія «Терен» © Copyright Ковельська районна державна адміністрація