Шановні відвідувачі, щиро вітаємо Вас на офіційному веб-сайті Ковельської районної державної адміністрації!
 
 
 
 
   
1 березня 2018 року
Сьогодні, 01 березня 2018 року, голова райдержадміністрації Віктор Козак бере участь у навчанні сільгоспвиробників на базі санаторію «Пролісок» Ківерцівського району.
В області уже стали традиційними щорічні навчання усіх категорій сільськогосподарських виробників у зимовий період. Цього року вони триватимуть у період 28 лютого – 02 березня. До участі у заході долучаються
 і голови районних державних адміністрацій, а також забезпечують присутність керівників структурних підрозділів з питань АПК, керівників сільськогосподарських підприємств та голів фермерських господарств.
Цьогорічні навчання відбуваються за участю заступника міністра аграрної політики та 
продовольства України Олени Ковальової.
Програма заходу, розрахована на три дні, різноманітна та включає всі аспекти сільськогосподарського життя: екологічні, економічні, правничі, соціальні, виробничі тощо.
Сьогодні, зокрема, перед присутніми виступить Олена
Ковальова на тему «Програми підтримки галузі АПК з державного бюджету». 
Серед доповідачів упродовж усього часу конференції – представники департаменту агропромислового розвитку, держгеокадастру, екологічної та фіскальної служб, аудиторських фірм та банківських установ, інспектуючих служб в галузі АПК, відомств із надзвичайних ситуацій та архітектурно-будівельної інспекції, а також – директори окремих підприємств.

Відділ з питань внутрішньої та інформаційної
політики апарату райдержадміністрації
   Онлайн путівник

 
Телефон: (03352) 5-22-16
Тел/Факс: (0332) 77-29-59
Адреса: 45000 м. Ковель,
вул. Незалежності 73
 
Веб-студія «Терен» © Copyright Ковельська районна державна адміністрація