Шановні відвідувачі, щиро вітаємо Вас на офіційному веб-сайті Ковельської районної державної адміністрації!
 
 
 
 
   
28 лютого 2018 року
Днями керівник виконавчої гілки влади Ковельщини Віктор Козак, у рамках робочих візитів в населені пункти краю, оглянув важливі для громад об’єкти, оцінив їх стан та хід ремонтних робіт.
Зокрема, перебуваючи на території Поворської сільської ради, Віктор Теодосійович ознайомився із нинішнім станом приміщення тутешнього будинку культури, де наразі триває реконструкція. Голова райдержадміністрації наголосив, що закрити це питання цьогоріч – справа честі для районної та місцевої влад. Отож мають надію, що лобіювання фінансування цього об’єкта із держбюджету дасть результати.
28 лютого 2018 року Віктор Козак узяв участь у роботі делегації із посадовців, проектантів, будівельників, котра оглянула стан приміщення закладу загальної середньої освіти «ЗОШ І-ІІІ ступенів» с. Білин. Нагадаємо: відкриття новозбудованої школи відбулося наприкінці 2016 року. Напередодні голова райдержадміністрації побував із візитом у загаданому закладі, за його результатами вирішили організувати зустріч із осіб, причетних до його будівництва.
Окрім проектантів та керівника будівельної організації, на робочу нараду прибули представники районної влади – голова райдержадміністрації Віктор Козак, голова районної ради Андрій Броїло, перший заступник голови райдержадміністрації Роман Кульцман, Білинський сільський голова Ольга Лисюк, начальник відділу освіти райдержадміністрації Ірина Ревейчук. Оглядини шкільним приміщенням та територією провів заступник директора з виховної роботи Ярослав Степанюк, а також – ознайомив із всіма технічними нюансами, вказав, що потрібно допрацювати.
Наразі, за підсумками зустрічі, будуть напрацьовані шляхи вирішення  проблемних питань, виявлених під час функціонування закладу загальної середньої освіти села Білин. За результатами роботи прийнято ряд рішень та рекомендацій  для врегулювання існуючої ситуації, організації окремих робіт згідно державних вимог, будівельних норм та стандартів.
 
Відділ з питань внутрішньої та інформаційної
політики апарату райдержадміністрації
   Онлайн путівник

 
Телефон: (03352) 5-22-16
Тел/Факс: (0332) 77-29-59
Адреса: 45000 м. Ковель,
вул. Незалежності 73
 
Веб-студія «Терен» © Copyright Ковельська районна державна адміністрація